Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

A101 Yarı Zamanlı Çalışma Saatleri

Kategori: Tavsiyeler | 7 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 117 kere okundu.

Türkiye’nin her bölgesinde şubesi olan A101 Marketler zinciri yayılma hızı ile doğru orantılı bir şekilde her daim personel alımına ihtiyacı duymaktadır. Özellikle öğrencilerin bir takım ihtiyaçlarını karşılamak ve ailelerine yük olmamak adına tercih ettiği kurumların başında marketler gelmektedir. Bu denli personel ihtiyacı olan bir kurum olan A101 market de A101 çalışma şartları gözden geçirilmelidir.

Düşük işletme giderleri, ucuz mal ve sürekli büyüyen mağazacılık vizyonu ile yola çıkan A101, çalışan sayısı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Türkiye genelinde pek çok ilde onlarca mağazası yer alan mağaza zinciri A101’in, A101 çalışma şartları Türkiye standartlarına bakıldığında diğer mağazacılık sektörleriyle benzer özellikleri barındırdığı görülür. A101’de Çalışma saatleri, yemek ve çay molaları dâhil olduğunda 8- 9 saate kadar uzayabilmektedir.

Bir A101 mağazasında onlarca farklı iş bölümü yer almaktadır. Bunlar; kasiyer, reyon sorumlusu, şarküteri sorumlusu,  mağaza sorumlusu, mağaza müdürü, mal sorumlusu gibi kollara ayrılmaktadır.

Çalışma saatleri, yarı zamanlı çalışanlar için mağaza sorumlusu tarafından ayarlanıyor. Sistematik olarak 5+1 saat olarak çalışma imkânı sunan A101 mağazalarındaki müdürler eğer kötü niyetli ise çalışanları fazla saatler çalıştırıp ilerleyen günlerde eritme yapıyoruz şeklinde bir açıklama yapabiliyor. Eğer fazla çalıştığınız saati gerçekten ilerleyen zamanda izin olarak alabileceğinize inanıyorsanız ve müdür buna uygunsa işin işleyişini aksatmamak için A101 çalışma şartları dâhilinde mesai yapabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir