Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Cilt Bakımında Bitkisel Ürünler Kullanın

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 181 kere okundu.

Doğal ve bitkisel ürünler cilt bakımında çok daha etkin olabiliyor. Yapılan pek çok araştırma, kimyasal içeriğe sahip olmayan ürünlerin cilt sorunları ile mücadelede daha başarılı sonuçlar doğurduğunu ortaya koyuyor. Artık tamamen doğal ve bitkisel olan ürünlere ulaşmak zor değil. Örneğin Yves Rocher tüm ürünlerini sadece bitkisel aktif bileşenlerle hazırlıyor.

Özellikle yaşlanma karşıtı bir formüle sahip olan cilt bakımı ürünleri düzenli kullanımda şaşırtan sonuçlar elde etmeyi sağlayabiliyor. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan marka, yeni ürün serileri ile çeşitli cilt sorunlarına çözüm olabiliyor. Örneğin doğal özümseme teknolojisiyle hazırlanan kırışıklık karşıtı sıkılaştırıcı gündüz kremi, cildin m Tor proteinin % 32 daha fazla üretmesini sağlayabiliyor. Bu da cilt hücrelerinin daha hızlı yenilenmesini sağlıyor.

Bitkisel Formüller Cildi Gençleştiriyor

Gençleştirici ve yenileyici gündüz kremi sadece 6 günde daha genç bir cilt görünümü elde etmeyi sağlayabiliyor. Hassas bir cilt yapısına sahip olanların yaşadığı en büyük sıkıntı cilt kızarması oluyor. Yves Rocher bu soruna yönelik kızarıklık karşıtı nemlendirici krem hazırlayarak kullanıma sundu. Krem, ciltteki kızarık görünümü giderebiliyor. Tüm bu etkileri sağlayan ise bitkisel formüller oluyor.

Markanın ürünlerinde paraben, tahriş edici maddeler bulunmuyor. Dolayısıyla dünyanın pek çok ülkesinde güvenle kullanılabilen ürün çeşitlerini hazırlamayı başarıyor. Markanın ürünlerini deneyenler zaten farklı markalara yönelme gereği duymuyor. Bu arada ürünleri satın almak için kozmetik mağazalarına gitmeye gerek yok. Markanın kendi web adresinden kolaylıkla temin edilebiliyor.

Yves Rocher Cilt Bakım Ürünleri İndirimde!

Eğer siz de artık cilt bakımında bitkisel ürünler kullanmak isterseniz söz ettiğimiz ürünleri indirimli fiyatlarla satın alma şansınız var. Markanın web adresine tıkladığınızda ürünleri görebilir ve % 20’ye varan indirimli fiyatlara göz atabilirsiniz. Ancak indirim kampanyasının 8 Nisan’a kadar geçerli olduğu bilgisini de sizlerle paylaşalım. Kendi cilt tipinize uygun ürünleri seçebilmek için acele etmenizde fayda var.

Yves Rocher’nin özellikle cilt bakım ürünleri, hem çok kullanılıyor hem de indirimin de etkisiyle kısa sürede tükenebiliyor. Bu yüzden bitkisel ürünlerle cilt bakımına yeni bir soluk kazandırmak isteyenlerin acele etmesinde fayda var.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir