Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Daha Güzel Yenimahalle için Zafer Eroğlu

Kategori: Tavsiyeler | 5 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 79 kere okundu.

Yenimahalle Ankara içerisindeki en eski mahallelerden biri olmasından dolayı oldukça uygun biri tarafından yönetilmesi gerekilmektedir. Ankara Yenimahalle için uygun olan isimlerden bir tanesi olarak Ak Parti Yenimahalle Belediye Başkan Aday Adayı olan Zafer Eroğlu ön planda yer almakta ve son derecede de etkili bir çözümü de ortaya koyabilmek için yerel seçimlere girmek adına çaba göstermektedir. Halk için bu görevi üstlenmek isteyecek olan Zafer Eroğlu, mükemmeliyetçi yönünü halkıyla paylaşacak ve tamamen Yenimahalle için etkili olmaya gayret edecektir. Yenimahalle’nin daha güzel bir görünüme ulaşması için nitelikli bir çalışmayı gerçekleştirecektir.

Halkın istediği konumda bulunan belediye başkanlığı seçeneği için en ideal isimlerden biri olan Zafer Eroğlu; son derecede uygun bir hizmet içerisinde yer alacaktır. Ak Parti Yenimahalle Belediye Başkan Aday Adayı konumunda bulunan Zafer Eroğlu da tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran bir isimdir. Halkın isteklerini tamamen yerine getirebilecek bir belediye başkan aday adayı olan Zafer Eroğlu; ne kadar uygun bir kişi olduğunu bu konuda da göstermektedir. Zafer Eroğlu’nun Yenimahalle halkı için çabaları tamamen başarılı sonuçları ortaya koyabilecek olan bir isimdir.

Halkın istediği gelişmeleri sağlayabilecek biçimde de ortaya konulacak olan bu sonuçları Yenimahalle’ye uygulamaya koyabilecek olan Zafer Eroğlu AK Parti için en uygun isimler arasında da yer alması ile bilinecek konumdadır.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir