Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

E-Ticaret Entegrasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 29 kere okundu.

Site sahipleri için büyük avantaj sağlayan e-ticaret entegrasyonu tek bir panel üzerinden daha fazla kişiye ulaşmayı sağlayan bir hizmettir. Bu konuda özellikle Trendyol pazar yeri kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği entegrasyon türleri arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesi ve müşteri kitlesi ile Trendyol her geçen gün biraz daha büyümektedir. Bu durumu fırsata dönüştürmek isteyen firmalar Trendyol pazaryerine giriş yaparak kendilerine pay çıkarabilirler. Ancak bunun için entegrasyon sürecini eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekecektir.

Yapılış konusuna baktığınızda genelde akla ilk olarak e-ticaret entegrasyon programları gelmektedir. Fakat bunları bireysel olarak kullanmanız başlangıç için zor olabileceğinden profesyonel destek almanızda yarar vardır. Bu amaçla e-ticaret entegrasyon firmaları arasından seçim yapabilirsiniz. Entegrasyon konusunda deneyimli, ekip ve ekipman konusunda donanımlı, uygun fiyatlı paketler sunan bir firma araşındaysanız Kobisi e-ticaret entegrasyonu hizmetinden destek almanız daha faydalı olacaktır. E-ticaret entegrasyon tavsiye ve önerilerine baktığınızda hem fiyat hem de içerik olarak birçok avantaj sunan Kobisi, bu süreci en kolay şekilde atlatmanızı sağlayacaktır. Böylece Trendyol ya da diğer siteler fark etmeksizin yapacağınız e-ticaret pazaryeri entegrasyonu başarıyla sonuçlanacak, site trafiğiniz ve gelirleriniz artacaktır.

E-Ticaret Entegrasyonu için Pazar Yerleri

E-ticaret entegrasyonu için pazar yerleri arayışındaysanız Kobisi Trendyol pazar yeri açma hizmetinden yararlanarak diğer insanların size daha çabuk ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Marka bilinirliği ve satışlarınızı arttıracak bu uygulama ile e-ticaret sitenizde olan ürünleri Trendyol mağazanıza entegre edebilirsiniz. Böylece hem zamandan kazanacak ve iş yükünüzü azaltmış olacaksınız.

Yapacağınız entegrasyon ile Trendyol ürün ekleme işleminizi tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Yani bir mağazada yaptığınız işlem otomatik olarak diğerine de yansıyacaktır. Böylece yönetimi tek bir panel üzerinden rahatça sürdürebilirsiniz. Bu durum Trendyol ürün silme işlemleriniz için de geçerlidir. Ortak panel üzerinden mağaza faturalarınızı ve ödemelerinizi de aynı anda yapabilirsiniz. Böylece mağazanız her zaman sorunsuz ve güncel olacaktır.

E-Ticaret ve Google Merchant Center

E-ticaret siteniz için yapacağınız diğer bir faydalı entegrasyon şekli de Kobisi Google Merchant Center entegrasyonu olacaktır. Entegrasyona geçmeden önce Google Merchant Center nedir diye baktığınızda bunun bir Google alışveriş reklam hizmeti olduğunu görebilirsiniz. Daha fazla satış yapmanıza ve mağazanızı kullanılabilir hale getirmenize yardımcı olan bu uygulama için Kobisi’den yardım alabilirsiniz. Yapacağınız Google Merchant reklam verme işlemi ile potansiyel müşterilerinizi keşfedebilir, bunları satın almaya teşvik edebilirsiniz.

Google Merchant kurulumu için öncelikle bir Gmail hesabınızın olması gerekir. Bunun için gerekli olan hesap açılışlarını Kobisi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma bünyesinde bulunan uzman ekip size Google Merchant ürün ekleme konusunda da yardımcı olacaktır.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir