Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

EaseUS ile Kaybolan Verilerinizi Kurtarmak Artık Çok Kolay!

Kategori: Tavsiyeler | 6 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 95 kere okundu.

Kullanım amacı ve insanlara verdiği en önemli deneyimlerle eşsiz bir yapıya sahip olan EaseUS veri kurtarma programı, bilgisayarınızda silmiş olduğunuz bütün verileri rahatlıkla kurtarabilmenizi sağlayan eşsiz bir yapı sunmaktadır. Her zaman silinen, geri dönüşüm kutusundan da tamamen kaldırdığınız her türlü dosya, veri veya farklı bir sistem dosyasını sorunsuz olarak geri getirmenizi sağlayacak eşsiz bir çalışma mantığıyla birlikte, en doğru sonuçları almanıza olanak sunmaktadır. Doğru zamanda kullanım sağlayarak, ihtiyacınız olan en önemli dosyaları rahatlıkla kurtarabilir, en hızlı şekilde geri döndürebilirsiniz. Ne zaman sildiğiniz veya üzerinden ne kadar zaman geçtiğinin hiçbir önemi olmaksızın, problemsiz olarak sizlerde silinen tüm dosyalarınızı hızlıca kurtarabilirsiniz. Uzantısı veya boyutu fark etmeksizin kurtarabileceğiniz verilerinizi ücretsiz sürümle 2 GB’a kadar, tam sürümde ise; sınırsız olarak kurtarabilir, geri getirebilirsiniz.

Bu yönüyle, en iyi veri kurtarma programı olarak bilinen EaseUS, profesyonellerinde tercih ettiği, en sağlıklı programlardan birisidir. İstediğiniz zaman kullanabilir, dahili veya harici disklerinizde yer alan verilerinizi geri getirmek için en iyi olanaklara ulaşabilirsiniz. Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan, hızlı sonuç alabilmeniz ve stabil çalışmasıyla dikkatleri üzerine çeken programı sizlerde kullanıp, her zaman kaybettiğiniz verilere ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

En sağlıklı ve güvenilir olarak indirebilmek için, kendi orijinal ve resmi siteni tercih etmeniz gerekir. EaseUS Data Recovery Wizard adresine giriş yaparak, ihtiyacınız olan programa sorunsuz olarak ulaşmanız mümkündür. EaseUS veri kurtarma programı indirmek için, verdiğimiz linke girerek; ‘’Free Download’’ bölümüne tıklayıp, indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemleri Nasıl Yapılır?

İndirdiğiniz dosya, EaseUS kurulum dosyasıdır. Dosyayı açtığınız zaman otomatik olarak bilgisayarınıza kurulacak olan program sayesinde, kaybolan ve silinen verilerinizi anında geri getirme işlemine başlayabilirsiniz. Kurtarma işlemine başlamak için ise; programı çalıştırmanız gerekecektir.

Programı çalıştırdığınız zaman, karşınıza çıkacak olan ilk ekranda, sürücü seçmeniz gerekecektir. Verileriniz ve dosyalarınızın hangi sürücüde saklandığını bilmenizi işinizi hızlandıracaktır. Seçeceğiniz sürücünün tamamen taranması için, üzerine tıklayıp; ‘’Tara’’ sekmesine tıklayın. Daha sonra, tarama işlemi başlayacak ve silinen dosyalarınıza ulaşılmaya çalışılacaktır.

Tarama işlemine başladığınız zaman, ekranın sol alt tarafından ne kadar süreceğini belirten zamanla karşılaşacaksınız. Bu zaman, çok fazla dosya silenler için daha fazla olacağı gibi; yeni bir disk için ve az dosya silinmesi sonucunda daha az olacaktır.

Süre tamamlandıktan sonra, silinmiş olan bütün dosyaları ekranda görebilirsiniz. Görüntülediğiniz zaman, istediğiniz dosyayı veya dosyaları seçerek, ‘’Kurtar’’ butonuna basıp; sorunsuz geri getirme işlemi sağlayabilirsiniz.

Tamamen hatasız ve eksiksiz olarak kurtarma işlemi sağlayabileceğiniz EaseUS veri kurtarma programı sayesinde, en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Programı İndirmek için Tıklayın

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir