Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Epoksi ile 3D Zemin Kaplama

Kategori: Tavsiyeler | 3 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 32 kere okundu.

İlk olarak diğer çalışmalar gibi uygulanacak olan zeminin uygunluğu kontrol edilir. Zeminin uygunluğundan sonra düzleştirme ve yağ lekeleri varsa onlar temizlenir. Ardından belirlediğiniz zemin kaplama hazırlanır. Hazırlanan karışım zemine titiz bir şekilde uygulanır. Son olarak da sağlığa zararsız solventsiz sıvı zemine kaplanır. Bu aşamalar hızlı bir şekilde beklenmeden yapılmamalıdır! Her aşamadan sonra belirli bir bekleme süresi vardır. Bu bekleme süreleri hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Yaz aylarında 12-24 saat olabilirken kış aylarında iki katına kadar çıkabilmektedir. Tüm aşamalar sorunsuz bir şekilde gerçekleştikten sonra ortalama olarak 3-4 gün içinde zemininiz kullanıma hazır hale gelecektir.

3D epoksi zemin kaplama sizlere bir çok özellik sunmaktadır. Öncelikle kişiler neredeyse kendi tasarımlarını kendileri yapmış gibi olacaklardır. 3d çalışmalar anti-bakteriyel özelliğiyle sizlerin sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Çocuklu aileler için çok iyi bir zemin kaplama olacaktır. Çocuklar genellikle yerde oyun oynuyorsalar onların sağlığı açısından epoksi zemin kaplama sizin için büyük bir fırsat olacaktır.

Ayrıca 3d epoksi zemin kaplama ile ses izolasyonu ve ısı kaybına karşı yalıtım oluşturur. 3d epoksi zemin tasarımları sizin belirlediğiniz görselin üzerine uygulanan şeffaf polimer esaslı kimyasaller sayesinde dayanıklı hale getirilir. Nemli veya kuru yüzlere de uygulanabilirken dilediğiniz zaman sökülebilir. Üstün teknoloji ile geliştirilen bu kimyasalların insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı tescillenmiştir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir