Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Erkekler için kısa saç modelleri

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Ersin tarafından yazılmıştır.Ayrıca 30 kere okundu.

Modanın yalnızca kadınlar için olmadığını yavaş yavaş anlamaya başladık. Son birkaç sezondur erkekler dünyasında da stil sahibi saç kesimlerinin ve retro tıraşların yükselişi göz ardı edilemiyor. Çünkü artık erkekler de görünümlerine kadınlar kadar dikkat ediyor. Hal böyle olunca, sezonun en trendy saç stillerine ve kesimlerine göz atmaya karar verdim; ve fark ettim ki erkek kısa saç modelleri bu sezon trendlerin başını çekiyor. Zaten saçlarım kısa, neden bir de trendlere uymayayım diyorsan, bu yazı sana gelsin çünkü kısa saç ile karizmatik olmak için aslında birkaç saç şekillendirme tavsiyesinden daha fazlasına ihtiyacın yok.

Erkeklere özel kısa saç kesim modelleri

Bu yıl erkekler kendi imza stillerini yaratmaya karar verecek, kurallar kapı dışarı edilecek. Sen de bu kararlı ve tarz sahibi centilmenler ordusuna katılmaya karar verdiysen, stil sahibi ve çabasız kısa saç stillerine kesinlikle göz atmalısın! 

#1: Pompadour kesim

Burak Özçivit ve David Beckham bu modelin öncüleri arasında. Yandan ayrılan pompadour saçlar bu sezonda da modanın başını çekecek.  Bu modelin sık sık karşımıza çıkması, bütün saç uzunluklarıyla elde edilebiliyor olması olabilir mi dersin?

#2: Açılı kakül

2014 senesinde moda dünyasında yükselişe geçen açılı kakül kesim saçların popülaritesi günümüzde hiç olmadığı kadar arttı. Bu modelin püf noktası katlı kesim saçlarının kakül kısmının uzun ve açılı şekilde kesilmesi. Tüm yüz şekillerine giden kesim en çok da yuvarlak yüzlü beylere yakışıyor. 

#3 Doğal kısa

Bu pratik saç modelde tepedeki saçların uzun, yanlarda ise kısa kalmalı. Bu saç stili risk almamak isteyenler için ideal. Aynı zamanda saç stilini zaman zaman değiştirmene de olanak sunuyor. Bir parça şekillendirici ile saniyeler içinde daha salaş bir model elde edebilirsin.

#4 Sezar kesim

Kısa saçlarına bakmak ve şekillendirmek bu saç kesimiyle son derece pratik bir hal alıyor. Saniyeler içinde saçlarını şekillendirmek için yalnızca bir miktar şekillendirici jel veya kreme ihtiyacın var.  Üstelik gün içinde saçlarını kontrol etmene dahi gerek yok, stilinin gün boyu kalıcı olacağını garanti ediyoruz.

#5 Günlük doğal şıklık

Bu saç stilinin klasik olmasının bir sebebi var. Avantajı, az miktar jöle veya şekillendirici kremle dakikalar içinde elde edilebiliyor olması. Stili kolaylıkla elde edebilmek için saçlarının yanlarını kısa ve tepesini ise yanlardan biraz daha uzun tutmalısın.

Önce hangisini deneyeceksin?

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir