Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Findeks Nedir?

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 41 kere okundu.

Eğer siz de son zamanlarda Findeks nedir sorusunun yanıtını merak etmeye başladıysanız bu kuruluşla tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Kimi zaman kredi notu uygulaması kimi zaman da karekodlu çek uygulaması gibi konularla gündeme gelen bu kuruluş, kredi kayıt bürosu tarafından kuruldu. Kredi kayıt bürosu ise ülkemizin önde gelen 9 bankasının ortaklığı ile kuruldu. Sadece reel sektörlere değil  bireylere yönelik olarak da çeşitli hizmetler sunan bu kuruluşun özellikle finansal dünyada büyük bir önem taşıdığını belirtmek gerekiyor.

Bireyler Findeks’i kullanarak finansal durumlarını ve itibarlarını rahatlıkla kontrol altına alabiliyorlar. Bu noktada mutlaka kredi puanı uygulamasından söz etmek gerekiyor. Kredi notunun düşük olması durumunda bunun nedenlerinin detaylı bir şekilde araştırılması en önemli ihtiyaçlardan biri haline geliyor. İşte bu noktada devreye yine Findeks giriyor.  Not danışmanım hizmeti kapsamında kişinin mevcut durumu deneyimli uzmanlar tarafından mercek altına alınıyor. Ardından kişiye özel öneriler listesi sunuluyor ve bu önerileri dikkate alınması durumunda kredi notunun yükseltilmesi de mümkün hale geliyor. Not danışmanım Findeks tarafından sunulan hizmetlerden sadece biridir.

Bununla birlikte kredi notunu nasıl yükseltilmesi gerektiği gibi faydalı bilgiler de internet sitesi aracılığıyla ziyaretçilerle paylaşılıyor. Karekodlu çek uygulaması en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Çeklerin geçerli olup olmadığının kontrol edilmesi için artık uzun uğraşlar vermeye ya da bankalar arasında mekik okumaya gerek kalmadı. Findeks mobil uygulaması üzerinden çek sorgulama işlemi kolaylıkla yapılabiliyor. Böylelikle  geçersiz çek kabul etme gibi son derece önemli olan riskler de ortadan kaldırılıyor.

Bu arada yılın çeşitli dönemlerinde Findeks tarafından kaçırılmayacak fırsatlarla dolu kampanyalar da düzenleniyor. Bu kampanyalar kimi zaman ürün ya da hizmetlerle ilgili indirimleri içerirken kimi zaman da düşük faizli kredi imkanını kapsıyor. Sonuç olarak bu kampanyalardan faydalanmak isteyenlerin sayısının gün geçtikçe arttığını da belirtebiliriz. Finansal açıdan yaşanan pek çok farklı sıkıntıyı ortadan kaldırabilecek  çeşitli hizmetler ve ürünler sunabilen Findeks hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacak. İnternet sitesi üzerinden tüm ürün ve hizmetler detaylı bir şekilde aktarılıyor ve böylelikle merak ettiğiniz her türlü sorunun yanıtına kolaylıkla ulaşmış oluyorsunuz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir