Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Huawei P20 Lite İncelemesi

Kategori: Tavsiyeler | 3 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 91 kere okundu.

Huawei piyasaya sürdüğü P20 Lite modeli ile kullanıcıları bir hayli etkilemiş gibi görünüyor. Akıllı telefon modelini sizler için mercek altına aldık. 5.84 inç ekranın 1080 x 2280 piksel çözünürlüğe sahip olduğundan kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kirin 659 işlemci sayesinde gayet yüksek bir performans sergileyen bilen telefon modeli performans noktasında da beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

32 GB ve 64 GB seçenekleri eşliğinde kullanıma sunulan tasarımın hafızası 256 GB’a kadar çıkarılabiliyor. Bunun için microsd kart desteğinden faydalanmak yeterli oluyor. Sadece 145 gram ağırlığında olması ise yine kullanıcılardan tam not alan özellikler arasında bulunuyor. Hafiflik son dönemde akıllı telefon kullanıcılarının üzerinde durduğu özelliklerden biri haline geldi. Bu nedenle lider markalar üretimlerinde telefonların hafif olmasına özen gösteriyor.

Telefonun arka bölümüne kazandırılan 2 adet kamera bulunuyor ve dikey şekilde tasarıma eklenmiş durumda… % 80,5 ekran gövde oranına sahip olması da telefonun lokomotif özellikleri arasında yer alıyor. Bu arada tasarımın fiyatı da merak ediliyor. Kendi segmentinde gayet makul bir fiyatla satışa sunulduğu söylenebilir. Elbette Huawei telefon fiyatları üzerinde bir araştırma da yapılması gerekiyor. Çünkü her internet sitesinde aynı fiyatla satışa sunulmuyor.

Fiyat Araştırması İle Zaman Kaybetmeyin!

Akıllı telefon modelinin fiyat araştırması için  zaman kaybetmek yerine bu araştırmayı sizin adınıza yapan ve en uygun fiyatı anında ekranda görmenizi sağlayan akakce.com  internet sitesine tıklayabilirsiniz.  Markanın akıllı telefon modellerinin fiyatlarını birbirleriyle kıyaslamak için de bu internet sitesinden faydalanabileceğinizi belirtelim.  En uygun fiyatları bulabilmek için saatlerce e-ticaret siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmıyor.

Tek bir platform üzerinden uygun fiyatları görüntüleyebiliyor olmak aslında çok büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü  en uygun fiyatı sunan internet sitesinde ürün stokları çok kısa bir süre içerisinde tükenebiliyor. Özellikle popüler akıllı telefon modelleri söz konusu olduğunda stokların çok daha hızlı bir şekilde tükenebildiğini belirtebiliriz. Dolayısıyla bir an önce uygun fiyata sunan siteye keşfederek sipariş vermek ürünü cazip rakamlarla satın almayı sağlıyor. Hemen şimdi rotanızı akakce.com sitesine çevirin.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir