Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Instagram Gizli Story Bakma

Kategori: Tavsiyeler | 9 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 228 kere okundu.

Instagram gizli story bakma son zamanların en çok tartışılan konularından. Bunun mümkün olup olmadığını ve Instagram’dan nasıl gizli story izleyip karşı tarafın sizden haberi olmadığını yöntemleri ile göstereceğiz. Instagram kullanıcıları birbirlerinin story yani hikayelerine bakmayı çok seviyorlar. Tabi bunu gizli yapmak yani gizli instagram hikayelerine story bakmak oldukça önemli. Gizli story izlediğinizde karşı taraftaki instagram kullanıcısı bunu hikaye izleyen listesinde görmez.

Şimdi sizlere Instagram gizli story bakma ve görünmeden instagram hikayeleri izlemenin püf noktasını göstereceğiz. Üstelik telefonunuza uygulama yüklemeden şifre girmeden şifresiz ve programsız gizli story izleyeceksiniz. Instagram’da gizli hikaye izlemeyi hem telefonunuzdan hem de PC den kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Diğer yanıltıcı hesaplarınızı çalan sizden instagram şifrenizi isteyen uygulamalar gibi değil.

Instagramda gizli hikaye izlemek için tabiki hikayesini izleyeceğiniz kişinin profili herkese açık olmalıdır. Böylece hiçbir şifre girmeden tamamen online şekilde programsız gizli story izleyip bakabilirsiniz. Instagram hesabınız sizin izlediğiniz karşı tarafa görünmez hikaye izleyenler listesinde çıkmadığından story izlemeyi gizlice yapmış oluyorsunuz. Hemen yöntemin nasıl çalıştığına göz atalım.

Gizli Instagram Story Bakma Nasıl Yapılıyor?

  • İlk başta https://www.storieswatch.com adresine tarayıcınızdan giriyorsunuz.
  • Sayfanın ortasında bir arama çubuğu göreceksiniz, oraya gizli hikayesine bakıp story izleyeceğiniz kişinin adını yazıp aratın.
  • Çıkan sonuçlardan doğru kişiyi seçip profiline girin.
  • Profilinde kullanıcı son 24 saatte story paylaştıysa hepsini play tuşu ile gizlice izleyebilirsiniz. Bu yöntemle gizlice programsız story bakabilirsiniz.

Instagram hikayelerini gizlice izlemek için Stories Watch sitesi tamamen güvenli ve hızlıdır. Bundan sonra gizli story bakma ve başkasının haberi olmadan instagram hikayeleri izlemek için tek başvuru kaynağınız olabilir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir