Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

İstanbul Özel Ders

Kategori: Tavsiyeler | 1 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 47 kere okundu.

Matematik, fen ve daha birçok dersle alakalı istediği verimi alamayan öğrenciler bu konuda verimsiz ortamlarda ders görmeye devam ettikçe kendi çabalarıyla bir noktaya ulaşmaya çalışabilmektedir. Öğretmenlerin neredeyse 30 kişilik sınıflarda ders anlatması her öğrencide olumlu etki yaratmamaktadır. İstanbul özel ders sayesinde öğrenciler tek bir duruma odaklandığı için derslerini kaçırmadan öğrenebilmesi mümkündür. Özellikle öğrencilerin en çok sıkıntı çektiği derslerden birisi Matematik dersidir. Bu konuda zorluk çeken öğrencilerin belirli bir seviyeye gelebilmesi için İstanbul özel ders imkanlarından faydalanması gerekmektedir. Özellikle LGS ve YKS gibi sınavlarda başarılı olabilmek için özel ders imkanlarından faydalanmak gerekir.

Özel Dersle Üstün Başarı Mümkün Mü?

Özel ders alarak çok üstün başarıların kısa süre içerisine elde edilmesi neredeyse imkansızdır. Öğrencilerin bu alanda başarılı olabilmesi için zaman içerisinde istikrarlı bir şekilde derslere kendini adaması gerekmektedir. Bu nedenle özel dersle üstün başarı mümkün fakat zaman gereklidir. Ayrıca öğrencilerin derslerde hangi seviyede olduğu bir diğer önemli konudur. Öğrencilerin matematikte temeli mevcut ve diğer derslerde ortalama düzeydeyse özel ders alarak iyi bir seviyeye gelebilmesi mümkündür. Bu konuda zaman içerisinde düzenli çalışmalarla ve özel dersi veren öğretmenin katkılarıyla gözle görülür sonuçların elde edilmesi mümkündür. Özel dersler sayesinde üstün başarı elde edilmesi şart değildir. Bu konuda öğrencilerin hedefi ve arzusu ne yöndeyse ona yönelik çalışmalar, planlamalar yapılabilir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir