Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

İstanbul’da İkinci El Eşyayı Kim Alır?

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 225 kere okundu.

İkinci el eşya alımı konusunda hizmet veren kuruluşlardan birisi de satış amacı gütmeden bu eşyayı alan firmalardır. Bizim firmamızda kişilere bu alanda hizmet vermektedir. Eşyalarının satışını yapmak isteyen kişiler bizimle iletişime kolay bir şekilde geçerek satış işlemini gerçekleştirebilir.

Satış İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Buyrun : https://www.ikincielesya-istanbul.com/ikinci-el-esya-satmak-istiyorum/

Teknolojik imkanlardan yararlanılarak kolay bir şekilde satış yapılması sağlanmaktadır. Firmamızın iletişim numaraları üzerinden Whatsapp uygulaması ile eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere göndererek geri dönüş sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Sadece Whatsapp üzerinden değil, mail yada Tıkla teklif al seçeneklerinden her hangi biriyle göndermeniz durumunda kısa bir süre içerisinde firmamız gerekli dönüşleri verecektir. Bu konuda sadece eşyaların fotoğraflarının firmamız tarafından görülmesi fiyat belirlenmesi açısından doğru olacaktır. Aynı zamanda ücretsiz danışma hatlarımız üzerinden de eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz.

Hangi Eşyaların Alınması Sağlanmaktadır

Firmamızın belli bir eşya kategorisinde yoğunlaşma durumu yoktur. Bu konuda her türlü ürünlerin satın alınması işlemi gerçekleşmektedir. Ancak bu konuda maddi açıdan yeterli bir seviyede olan ürünler tercih edilmektedir. Bilgisayar, koltuk takımı, beyaz eşya gibi ürünler satın alınmaktadır. Ancak satın alınan bu ürünlerin tekrardan kişilere satışı yapılmamaktadır. Eşyaların alınmasındaki en temel şart sağlam ve temiz kullanılmış işlerde kullanılabilecek tarzda olmasına dikkat edilmelidir. Bu özellikle elektronik eşya alınası konusunda önemli bir yere sahip olmaktadır. Firmamız tarafından kalitesi sağlanmayan ve çalışır durumda olmayan ürünlerin satın alınması sağlanmamaktadır.

Eşyalar Seçilirken Hangi Noktalara Dikkat Edilmektedir

Eşyaların satın alınmasında en önemli özellik çalışabiliyor durumda olmasına dikkat edilmektedir. Satın alınan tüm eşyaların küçük bakımları firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bunun haricinde bakımlı malzemeler olması gereklidir. Bakım özelliklerinden kastedilen ise temiz, boya veya yüzeyinin zarar görmeyen tarzda olmasına dikkat edilmektedir. Küçük tamir edilebilecek olan noktalar tarafımızca tamir edilmesi sağlanmaktadır. Bunun haricindeki noktalarda eksiği olan malzemelerin satın alınması işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Antika Alımı Yapılıyor Mu?

Müşterilerimizin en çok merak etmiş oldukları konulardan birisi antika eşya alımının yapılıp yapılmadığı noktasıdır. Bu konuda antika eşya alınması da sağlanmaktadır. Ancak antika malzemelerin alınması aşamasında dikkat ettiğimiz en önemli nokta maddi değerinin ve eserin manevi değerinin bulunması hususudur. Her eski eşya antika değeri görmemektedir. Bu ürünlerin dışındakiler firmamız tarafından tercih edilmemektedir. Kuranı kerim, çini malzemeler, ipek veya yün dokuma halılar, antika mobilya parçaları, porselen ve avize ürünlerin satın alınması sağlanmaktadır. Beyaz eşya veya koltuk takımları gibi ürünlerin ikinci kişilere satılmadığı gibi bu ürünlerinde satış işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Ürünlerin fotoğraflarının gönderilmesi sağlanarak bilgiler sizden alınmakta ve bu doğrultuda uygun bir fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bunun haricinde işletmemize getirerek ürünlerin değerlerinin tespit edilmesi işlemi de yetkililerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizlerden antika ürünleriniz konusunda fiyat bilgisi almadan satış işlemini gerçekleştirmenizi önermeyiz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir