Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Kusursuz Kıvırcık Saçlar

Kategori: Tavsiyeler | 5 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 91 kere okundu.

Kusursuz kıvırcık saçlara sahip olmak için, öncelikle çok fazla ısıdan uzak durmak gerekir. Çünkü çok fazla ısıya maruz kalan kıvırcık saçlar zamanla matlaşır ve kırılır, cansız bir görünüme sahip olur. Bu nedenle saç sağlığınıza da dikkat ediyorsanız, ısı gerektirmeyen doğal kıvırcık saç yapımı yöntemlerini öğrenmeniz gerekmektedir. Örneğin zamanınız varsa pipet yöntemiyle saçlarınızı kıvırcık şekilde yapabilirsiniz. Islak saçlarınızı buklelerinizin kalınlığına göre tutamlarına ayırın ve ayırdığınız tutamları pipetle sararak, saçlarınızın kurumasını bekleyin. Saçlarınızı açtığınızda harika ve kusursuz buklelere sahip olacaksınız. Bu ve daha farklı yöntemleri kullanarak, hem çok kolay kıvırcık saçlara sahip olunurken hem de saçlarınız ısıya maruz kalmadığı için zarar görmez.

Kıvırcık Saç Modelleri Burada…

Kıvırcık saçta son yıllarda en çok tercih edilen kısa saç kesimi, enfes görünümü ile aslında her saç modeline çok yakışır.  Yaratıcı ve kullanışlı olan kısa saç modelleri, saçlarınıza ışıltı katarken buklelerinin sayesinde harikalar yaratır. Bu modellerden birisi de kıvırcık saç küt modelleri olarak kaşımıza çıkmaktadır. Ama yüzünüz yuvarlak ise, küt modellerden uzak durmanız gerekmektedir. Uzun saçlar ise, farklı modellere sahip olması nedeniyle çok tercih edilirken atkuyruğu çeşitlerinden topuz çeşitlerine kadar çok farklı modellerin rahatlıkla uygulandığı bir saç kesim şeklidir.

Eğer kıvırcık saçlarınıza dair hangi modeli rahatlıkla yapabileceğinizi bilmiyorsanız ya da karar veremiyorsanız, sitemizi inceleyerek kıvırcık saç örgü modelleri ile birlikte topuz ya da atkuyruğu modellerini inceleyerek, yapım şekillerini öğrenebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden öğreneceğiniz modeller sayesinde kıvırcık saçların çok zor bir saç tipi olmadığını fark edeceğiniz gibi, saçlarınızın ısıya maruz kalmadan kolayca şekil alabileceğini öğrenerek, saçlarınızla aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Böylelikle hem yaratıcı hem de ışıl ışıl saçlara sahip olarak, istediğiniz ortamın en etkileyici kadını siz olabilirsiniz.

Kısaca ister saçınız kısa olsun isterseniz uzun olsun ister kadın olun ister erkek saçlarınızı kontrol altına alarak istediğiniz her türlü modele ulaşmak için Kıvırcık Saça girmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden aynı zamanda kadınca konulara dair fikir sahibi olurken, rüyalarınızın ne anlama geldiğini öğrenerek, güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir