Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Lefkoşa Otelleri ve Kıbrıs

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 179.231 kere okundu.

Kıbrıs Otelleri hem Kıbrıs’ın tarihi dokusu hem de iklimini neredeyse tüm yıl ılıman olması nedeni ile oldukça yoğun ve doluluk oranı diğer tatil beldelerine göre çok daha fazla olmaktadır. Tüm bu nedenler birleşince hem tarih meraklılarının hem de Akdeniz’in harika denizi ve altın kumsallarının vazgeçemeyecek olanların her yıl Kıbrıs adasını tercih ediyor olmaları aslında vazgeçilmez olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Kıbrıs otelleri denilince akla gelen ihtişam, konfor ve lüks, sadece yazın değil aynı zamanda bayram günleri, yılbaşı geceleri gibi özel zamanlarda da tercih edilmelerine neden olabilmektedir.

Lefkoşa Otelleri, özellikle yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezleri olarak bilinmektedir. Bunun nedeni hem şehrin başkenti olması hem  de yılbaşı gecesinin ilerleyen saatlerinde otel dışında da şehrin ihtişamı ile harika bir gece geçirebilecek olmaktan geçmektedir. Lefkoşa otelleri arasında en çok tercih edilen ve daha önce de bazı yazılarımızda kısaca bahsettiğimiz bir otel olan Merit Lefkoşa Otel, özellikle yılbaşının da yakınlaşması ile birlikte şimdiden program hazırlıklarına başlayarak, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanmaktadır.

Merit Lefkoşa Otel, Kıbrıs’ın en önemli şehirlerinden biri olan Lefkoşa’nın en gözde otellerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Üstelik Lefkoşa’da ilk 5 yıldızlı otel ünvanına da sahip olan Merit Lefkoşa Otel, 2008 yılında kurulmuştur. Kıbrıs’ın yaz dönemlerinde milyonlarca turist ağırladığını da göz önüne alacak olursak, her sene dopdolu olan Merit Otel, yaşa göre tüm misafirlere hitap etmeyi başarmış hem çocuklu ailelerin, hem orta yaş üstü çiftlerin hem de arkadaş toplulukları ile gelmiş olan deli dolu gençlerin sıklıkla tercih edebileceği ve en önemlisi de kendilerinden bir şey bulabilecekleri bir oteldir. Eğer sizler de hala Kıbrıs adasına gelip Merit Otel’i ziyaret etmediyseniz v burada bir konaklama deneyimi yaşamadıysanız çok şey kaybetmişsiniz demektir. Mutlaka tatildukkani.com internet sitemizi ziyaret edin ve dilediğiniz tarihler için şimdiden bu harika otele rezervasyonlarınızı yaptırın.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir