Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Nasıl çiçek siparişi verebilirsiniz?

Kategori: Tavsiyeler | 6 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 129 kere okundu.

İnternette pek çok irili ufaklı çiçekçi sitesi mevcut. Acil ihtiyaçlarınızda bu çiçek siteleri işinizi çok kolaylaştırabilir. Hızlı biçimde internetten çiçek siparişi vermek, kimi zaman çiçekçi bulup, elden çiçek almaktan çok daha kolay olmakta.

Online çiçekçiler işimizi bu kadar kolaylaştırırken, işin içerisine çiçeğin tazeliği ve fotoğrafta görünen tasarıma sadık kalınması ve en önemlisi güven duygusu devreye giriyor.

Sipariş verdiğimiz online çiçekçide ürünümüzün gördüğümüz ve beğendiğimiz biçimde hazırlanması çok önemli. Çünkü çoğu zaman gönderdiğiniz çiçeği kendiniz göremeyebilirsiniz.

Ayrıca online çiçekçiniz, söz verdiği zaman diliminde teslimatı yapması gerekmekte. Peki hangi çiçekçiye güvenebilirim sorusunu soruyorsanız, şu an doğru yerdesiniz.

Sizler için, Türkiyenin dört bir yanında yaygın dağıtım ağı bulunan, hızlı ve güvenilir çiçek satış sitesi ciceksatis.com sitesini inceledik.

Her ihtiyacı karşılayan modern çiçek tasarımları var. Üstelik, fiyatlar da gayet uygun. Bir çok üründe indirimli fiyatlar mevcut.

Sitenin güncel olması, siteye olan güven duygusunu arttırıyor. Kısa bir görüşme yaptığımız Ciceksatis.com yetkilileri, aynı gün teslimat için çiçek siparişini bir kaç saat önceden vermemizi tavsiye ediyor. En çok satılan ürünlerin papatyalar, güller ve orkideler olduğunu belirten yetkili, teraryum tasarımlarına da büyük ilgi olduğunu belirtiyor.

Ayrıca bu özel çiçeklere %10 indirimli ulaşabilmeniz için %10 indirim kuponu tanımladılar. Kampanyasız ürünlerde kupon kodu alanına YUZDEON yazarak %10 indirimli çiçek satın alabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir