Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Özel Arçelik Yetkili Servisi

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 147 kere okundu.

Özel Karabağlar Arçelik Servisi olarak Arçelik markasının imzasını taşıyan ürün gruplarınızı aynı gün teslim almaya devam ediyoruz. Firma olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve kaliteli olanı ayaklarınıza kadar getirebilmek adına buradayız. Sektör ciddi anlamda her geçen gün biraz daha kalabalık bir hal alıyor ve bu ortam bizi de içine çekmeye devam ediyor. Arçelik marka ürün kullanıcılarının servis sektörüne bakış açısı genellikle olumsuz yönde ancak biz bu algıyı ortadan kaldırmak ve elimizden gelenin en iyisini yaparak sizleri mutlu etmek istiyoruz. 10 yıldır bu sektördeyiz ve aldığımız geri dönüşlere baktığımızda ne kadar kaliteli işler yaptığımızı da görebiliyoruz.

Kaliteli çalışmaların adresi olan firmamızdan sizler de dilediğiniz an hizmet alabiliyorsunuz. Beklentileriniz ne olursa olsun biz en iyisini yapmak için karşınıza çıkıyor ve sizlere hizmet sunuyoruz. Buca Arçelik Servisi olarak ürünlerinizin sorunları ile yakından ilgilenen bir teknik kadro oluşturduk ve bu kadro ile tanıştığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Kalite hiçbir zaman tesadüf olmadı ve bunu sizlere en kısa sürede göstermek istiyoruz.

Müşterilerimiz ile iletişim içerisindeyiz ve kurduğumuz iletişim sayesinde insanların ne istediğini ve taleplerinin tam olarak ne olduğunu da belirleyebiliyoruz. Bizi tanımak için sizler de çağrı merkezi çalışanlarımızı rahatsız edebilir ve bunun yanı sıra web sitemizi de kullanabilirsiniz. Merak etmeyin alacağınız servis hizmetlerinde en küçük sorun yaşamayacaksınız çünkü Gaziemir Arçelik Servisi olarak bunun garantisini veriyor ve sizleri memnun etmek adına 1 yıl garantili servis hizmeti sunuyoruz.

Bizi tanıdığınızda sunduğumuz ayrıcalıkları sizler de fark edecek ve bu ayrıcalıkların yalnızca bizim firmamız tarafından sunulduğunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve fark edeceksiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir