Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Papyon Çeşitleri Ve Kullanım Alanları Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 41 kere okundu.

Günümüz dünyasında birçok özel gün için eşya seçimi gerçekleştirmekteyiz. Özellikle düğünü kutlama gibi özel günler adına takım kıyafetlerin önemi büyüktür. Erkek takım kıyafetlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan papyonlar farklı renk tasarım ve ölçüleri ile birlikte kullanım içeriği değişen ürünlerdir. Her yaşa uygun farklı modeller ile karşılaşmak mümkündür. Şık bir giyim için kravat ya da papyon kullanımı sıklıkla tercih edilen yöntemlerdendir. Bu yazımızda sizlere papyon kullanım şekilleri ve detayları hakkında bilgiler sunacağız. Kravat kolik firması bünyesinde sağlanan hizmetler hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

İpek Papyon Özellikleri Nelerdir?

Kravat tasarımları gibi papyon tasarımları da özel günlerin vazgeçilmen ürünlerinden biridir. Papyon modelleri e bu özel günlerin detaylarına göre değişmektedir.İpek Papyonların kumaşı italya ‘da üretilmektedir. İpek papyonların çeşitleri farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Çiçek desenli, pilise, puantiyeli ve daha birçok ipek papyon vardır. Bu papyon modeli çocukların özel günlerinde sıklıkla kullandığı modellerden biridir. Ayrıca bu model ürünler klasik ve günlük olarak ikiye ayrılırlar.

Klasik papyonlar daha çok soft renklere sahip iken günlük papyonlarda ise canlı renklerin ve desenlerin kullanıldığını görürüz. Bu ipek papyon model çeşidi daha çok okul geceleri, doğum günleri, kutlamalar, bayramlarda kullanılabilir. İpek papyonlarda fiyat değerlendirmesi olarak ise 50-200 TL arasında değişiklik gösteren modeller olarak belirtebiliriz.

Damatlık Papyon Modelleri Nelerdir?

Damatlar için özel klasik papyon model çeşitleri bulunmaktadır. Bu papyon modelleri ise daha çok siyah ya da beyaz renkleri tercih edilmektedir. Ayrıca papyon seçiminde damatlık ve gömleğin renklerinin göz önünde bulundurulması gerekir. Konsept düğünlerde daha çok klasik modeller tercih edilmesi önerilir. Smokin ya da takım elbise modelleri ile uyumlu bir renk tercihi yapılmalıdır. Damatlıklar için seçilen damatlık papyon modeller ise ortalama olarak 100-300 TL fiyat aralığında belirlenebilir.

Kadife Papyon Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Kadife papyonların kullanım alanları diğer papyon çeşitlerine göre biraz daha farklıdır. Özellikle düğünlerde kullanılan ipek, saten ve koton papyonlara göre kadife papyon günlük hayatta ya da kutlamalarda sıklıkla kullanılır. Kravatın bir çeşidi olan papyonlar için pek çok renk ve modelden bahsedebiliriz. Ancak kadife papyonlar genel olarak belirli renklerde ve desensiz ürünlerdir. Ayrıca daha çok kalın kumaşlı gömlekler, pantolonlarla kullanıldığını söyleyebiliriz. Kadife papyonların modelleri fiyatlandırması ile ilgili olarak ise ortalama olarak 50-200 TL değerini verebiliriz.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Kravat ve papyon çeşitleri pek çok alanda dikkat çekmektedir. Firmamız dâhilinde sizlere sunduğumuz pek çok ürün mevcuttur. Aksesuarlar, hediye setleri, kişiye özel hediyelik setler ve gömlekler, kravatlar da satışını yaptığımız ürünler içerinde yer alır. Ayrıca papyon modellerimiz kumaşın cinsine, rengine, desenine, genişliğine, tarzına göre çeşitlilik gösteriyor. İçeriğinde pek çok model bulunan papyon çeşitlerimizde aradığımız ürünü bulmanız için sizlere farklı kategorilerde sunmaktayız.

Kumaş cinsine göre papyonlarımız mikro fiber, ipek, örgü, saten, ahşap, kadife ve pleksi olarak sıralanabilir. Bunun yanında papyon tarzlarımız için ise günlük, spor, düğün, figürlü, damatlık papyon çeşitlerinden bahsedebiliriz. Aradığınız ürün için sizlere farklı aksesuar modelleri de sunmaktayız. Böylelikle özel gününüz için pek çok ürünü bir arada bulabilir ve kıyaslayabilirsiniz.

Fiyatlandırma Detayları Nasıldır?

Papyon çeşitleri hakkında sitemiz dâhilinde satılan ürünler için fiyat değerlendirmesi yapabiliriz. Ölçülendirme, renk ve tasarımlarına göre fiyat değerlendirmesi olan papyonlar da ürünün malı da önem kazanmaktadır. Sitemiz dâhilinde sağlanan papyonların ortamla olarak papyon fiyatlandırması ise 20-150 TL arasında değişim göstermektedir. Daha fazla detaylı bilgi almak için bizlerle birebir iletişime geçebilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir