Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Sakal Serumu ile Sakallarınızı Gürleştirin!

Kategori: Tavsiyeler | 11 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 68 kere okundu.

Son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran sakal serumları, erkekler tarafından sakal ve bıyık problemleri için bilhassa dökülen, güçsüz, nadir, sakallarda bölgesel boşlukların giderilmesinde tercih edilir.

Sakal Serumu Yan Etkileri

Sakal serumu için zararları ve yan etkileri en fazla merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. İçeriğinde bulunmakta olan bitkiler ve bileşenlere karşı alerjiniz bulunmuyor ise pek fazla yan etkisi olduğu söylenemez. Çok seyrekde olsa kızarıklık, döküntü, kaşınma ve tahriş gibi problemler yaşanabilmektedir. Yapılan bilimsel test sonuçlarında, serumu kullananların %90 oranında olumlu sonuç verdiği bildirilmiştir.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Kullanımı çok basittir, günde 1 defa kullanmak yeterli olmaktadır. Daha iyi ve etkili sonuç gösterebilmesi için kesinlikle traş olduktan sonra kullanmamaya özen göstermelisiniz. Temizlenmiş ve traş olunmuş cilde krem sürer gibi az miktarda sürebilir ve fazla bastırmadan ovalayarak cilde yedirilir. Bunun yanı sıra serumu cildinize uyguladıktan sonra en az yarım saat cildi su ile yıkamamalısınız.

Sakal serumu ne kadar sürede etkisini gösterir?

Günümüzde en fazla merak edilmekte olan soruların başında ise sakal serumu ne kadar sürede etkisini gösterir? sorusu olmuştur. Sakal serumu kullananlar genellikle etkisini hemen görmeyi istese de sağlıklı ve etkili sonuç alabilmek için biraz zaman gereklidir. Etkisini görebilmek 3 ile 6 ayı bulabilmektedir. Katiyyen tedavi yarıda bırakılmamalı ve kullanmaya devam edilmelidir. Bazı kişilerde etkisi daha ilk ayda görülmeye başlanırken, bazılarında ise etkisi 6 ay sonunda görülmektedir. Sabırlı olmalı ve kullanmaya devam etmelisiniz. Sizlerde LuisBien aracılığı ile sakal serumu siparişi verebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir