Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Vaporesso Revenger Kullananlar

Kategori: Tavsiyeler | 5 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 97 kere okundu.

Sigara tüketimi günlük hayatta birçok bireyin yaptığı işlemlerden bir tanesi olmakla beraber hem Türkiye’de hem de dünyanın genelinde uygulanan yasa tasarısı sonrasında kapalı olanlarda sigara içmenin yasak olduğu ve bireyler bu tüketimlerini gerçekleştiremedikleri bilinmektedir. Hem kapalı alanlarda sigara içebilmek hem de nikotin değerinin normal sigaraya oranla daha az olması ile daha az zarar görmek için elektronik sigara tüketimi hızlı bir şekilde artış göstermektedir.
Elektronik sigara markalarından bir tanesi olan Vaporesso Revenger satın alımı yapılabilecek olan ürünler arasında yer alır. Elektronik sigara satın alımı yapabilmek için güvenilir bir online satış sitesine ihtiyaç duyan kişiler için Trelektroniksigara.net web sitesi TR elektronik sigara satışında müşterilerine gerekli olan özeni göstermektedir. Bu markanın ait olduğu elektronik sigara modellerinin de satışını gerçekleştiren web sitesi orjinal ürün satışı yapmakla beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için gerekli olan hızlı kargo, uygun fiyat ve yüksek kalite gibi etmenlere de dikkat etmektedir.
Vaporesso Revenger Kiti
Vaporesso firması tarafından geliştirilmiş olan ve Omni Board Yonga seti ile 220 W değerinde bir çıkış gücü sağlayan Vaporesso Revenger kiti elektronik sigara kullanıcılarının beklediği bol buhar çıkışı ile beklentileri karşılayan bir üründür. Yenilikçi bir tasarımı ile beraber GT Coilleri üzerinden hizmet vermekte olan bu elektronik sigara modeli yüksek kapasite likit ihtiyacını da karşılar. Kullanıma bağlı olmakla beraber 1 ila 3 gün arasında full şarj ile kullanılabilecek olan bu elektronik sigara, 5ml NRG Atomizer Tank ile kullanıcılarının memnuniyetini arttırmaktadır.
Harici olmakla beraber iki adet pil ile birlikte çalışan bu elektronik sigara modelinde yoğun bir buhar-aroma performansı sağlayan, sağlam mod kısmı bulunmaktadır. Son yıllardaki en çok satan elektronik sigara modellerinden bir tanesi olarak bilinmekle beraber kullanıcısının beklentisini en iyi şekilde karşılamayı başarmıştır. Online satış sitesinde de bu ürünün satışı yapılmakla birlikte ürüne indirimli fiyat üzerinden erişim sağlayabilmek ve kaliteli ürünün keyfini çıkarabilmek kullanıcılar adına mümkün olur.
Vaporesso Revenger Teknik Özellikleri
Vaporesso şirketi tarafından üretimi sağlanarak dünyanın her yerine satışı gerçekleştirilen bu ürünün teknik özellikleri;
-Hava akım kontrolü
-Alüminyum kasa üzerine IML
-120 gr toplam net ağırlık
-Ciğer çekimi için özel olarak tasarlanmış Drip Tip
-100 derece ila 135 derece sıcaklık aralığı
-26.5x 56 mm boyut
-2 adet yüksek ampere sahip olan 18650 kodlu pil ile batarya ömrü
-5 ml likit kapasitesi
-1-220 w arası güç
-510 pin yuvalaması vidası şeklinde sıralanabilmektedir. Bu elektronik sigara sektör içerisindeki en iyilerden bir tanesi olarak bilinmekle beraber online satış sitesi üzerinden alındığı takdirde aynı gün kargoya verilerek bulunulan şehre göre en geç 3 iş günü içerisinde müşterinin tarafına ulaştırılmaktadır. Vaporesso firmasının en iyi ürünlerinden bir tanesi olarak bilinen bu elektronik sigara içerisinde oldukça rahat bir kullanım, tam doyum alma, beklenilen duman çıkışını yakalayabilme gibi alternatif seçenekler bulunur. Ürün kullanıcısını memnun ederek uzun ömürlü bir kullanım alanı sağlar. Likit dolumu ise oldukça kolaydır.
Vaporesso Revenger Paket İçeriği
Ürün satın alımı halinde online satış sitesi tarafından ürün paket içeriğine konulacak etmenler arasında; 1 Adet Vaporesso Revenger MOD, 1 Adet NRG4 0.15? ohm GT Core coil (Atomizerde takılı), 1 Adet NRG Atomizer Tank, 1 Adet NRG8 0.15? GT Core coil, 1 Adet Yedek Atomizer Camı, 1 Adet Vaporesso USB Şarj Kablosu ve 1 Adet Kullanım Kılavuzu bulunmaktadır. Bu ürün içerisinde yer alan kullanım kılavuzunu ilk etapta dikkatli bir şekilde okumak oldukça önemli olup ürünün kullanım ömrünün uzun olabilmesi için kılavuzda verilen adımların tamamlanması gerekir.
Kolay likit dolumu ile beraber kullanıcısına her hangi bir sorun çıkarmayan bu elektronik sigara modelinde ürün paketi içeriği oldukça zengin olup bir dahaki alıma kadar kullanıcısına uzun bir kullanım sağlamaktadır. Likit seçenekleri için de online satış sitesinin tercihi yapılabilmekle beraber bu ürüne özel olarak hazırlanmış olan aromatik tatlardan bazıları zevke uygun bir şekilde denenebilmektedir. Pek çok aromatik tat seçeneğine site üzerinden erişim sağlanabilir.
Vaporesso Revenger Kullanım Avantajları
Atomizer parçalarının sökülüp takılarak kullanılabilme ihtimali doğrultusunda oldukça kolay bir temizlik sağlayan bu elektronik sigara aynı zamanda her hangi bir cam kırılması olayında da camın kolayca takılıp çıkarılmasına yardımcı olur. Kolaylıkla ayarlanabilir watt ayarı üzerinden profesyonel mod seçimi ile birlikte bu elektronik sigaradan tam verim ve tam güç alabilmek mümkün olur. Kolay bir şekilde değiştirilebilecek olan pil modelleri ile ürünün batarya süresi bittikten sonra pilleri değiştirebilmek kullanıcı için vakit kaybı olmaz. İçeriğinde yer alan hava kanalları sayesinde pillerin ısınmasını önleyen bu elektronik sigara güvenli ateşleme de sağlamaktadır. Üst kapak kısmının kenara doğru çekilmesi ile beraber oldukça şık ve gösterişli bir dolunum sağlayan tr elektronik sigara modeline trelektroniksigara.net online satış sitesi üzerinden erişim sağlanabilir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir