Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Yerel Arama Hizmeti

Kategori: Tavsiyeler | 1 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 69 kere okundu.

Günümüz teknolojisi ile internette sizlere sunulan fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile internet aracılığıyla kafa ağrıtmadan yeterli bilgilere ulaşmanız mümkündür. Gelişmiş teknolojilerle yakınızdaki bulunan kurumsal işletmelerin çoğunu görebilirsiniz. Artık birçok insan evden dışarı çıkacağı zaman gerek bir ihtiyaç için gerekse eğlenmek için evden çıkmadan önce konumunun etrafındaki kurumsal işletmelere firma rehberinden bakarak karar vermektedir. Bu yüzden insanlar ihtiyaçlarını giderirken veya eğlenecek bir mekan arayışındayken bu uygulamalar sayesinde vakit kaybetmeden birbirinden farklı birçok seçimlerle karşı karşıya kalabilmekteler. Bunlardan bir tanesi de üst sıralarda yer alan tikla.com.tr’dir. Bu firma yerel arama hizmeti sağlamakta olan firmalardan bilinenlerin arasındadır.

Tikla.com.tr Hakkında 

Birçok marka sahibine küçük ve orta ölçekli kurumsal işletmeler için yerel arama hizmeti sağlamakta olan ve yerel bazlı etkileşim konuları içinde ayrıca çözümler üretebilen Türkiye’nin lider markalarının arasında yer almaktadır. Tikla.com.tr markası 2014 senesinde Türkiye’de Boğaziçisoft Yazılım A.Ş. bünyesinde operasyonlarına başlanmıştır.O zamandan günümüze kadar 750’den fazla farklı kategorilerde siz müşterilerine hizmet vermektedir. Toplamda 100 binden fazla doğruladıkları firma verisiyle Türkiye’nin lider içerik sağlayıcısı olma yoluna çıkmıştır. Başarılarını sürdürmeye devam eden bu marka bu yolda emin adımlarla yürümektedir. Bu markanın kurulması çok eskili yıllara dayanmamış olsa da her geçen gün hizmetlerini geliştirmekte olup tüm müşterilerine güzel hizmetler verdiklerini görmekteyiz. Sizde yerel arama hizmetlerini kullanacak olursanız bu markayı denemenizi öneririz.

Türkiye’nin en güncel firma rehberi : tikla.com.tr

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir