Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Yılbaşını Evde Geçireceklere Mükemmel Tavsiyeler

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Ersin tarafından yazılmıştır.Ayrıca 20 kere okundu.

Sizde 2017’ye evde merhaba diyeceklerden birisi misiniz? Dışarı çıkmak için herhangi bir plan yapmadınız mı? Üzülmeyin, sizler için evde yapılabilecekler için mükemmel bir tavsiye listesi hazırladık. Sizde 2017’ye evinizde mükemmel bir merhaba diyebilirsiniz!

İlk iş olarak, her gün görüştüğünüz dostlarınızı arayıp yıl başı için planları olup olmadığını sorun. Çünkü sevdiğiniz insanların yanınızda olması, sizin için başlıca bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Çekiliş yapmayı unutmayın!

Yıl başında planı olmayıp, size gelecek olan arkadaşlarınız ile bir whatsapp grubu oluşturup, herkese bir numara verin. Ayşe 1, Hüseyin 2, Canan 3, Aysun 4, Kemal 5 şeklinde arkadaşlarınızı numaralandırıp, çekiliş uygulamalarından birisini kullanarak hızlıca bir çekiliş düzenleyin. Bu sayede, arkadaşlarınızla hediyeleşebilir, yıl başını ölümsüz hatıralar ile kutlayabilirsiniz! Zira ev sahibi olduğunuz için de yaşamları boyunca saklayacakları birer küçük hediye armağan etmeniz de sizin tercihinizde!

Patlasın pastalar, gelsin kurabiyeler!

Yıl başında öyle hindi falan doldurmanıza gerek yok! Klasik bir akşam yemeği sonrası oturulacak olan ortamda herkesin önüne kuruyemiş, pasta, kurabiye, gazoz şeklinde bir atıştırmalık menüsü hazırlamanız, herkesin keyiflenmesine fazlasıyla yetecektir. Zaten yeni yıla giriyoruz, şişkin bir göbek ile girip tüm yılı öyle geçirmeyi kim ister ki?

Tombala mı karaoke mi?

Arkadaş ortamınızın enerjisine ve cesaretine göre bu iki oyundan bir tanesini seçebilirsiniz. Tombalayı seçerek bir klasik Türk geleneğini yerine getirebileceğiniz gibi, karaoke ile de bir çok 80’ler 90’lar şarkısını seslendirip, kahkaha tufanı yaşayacağınız bir yılbaşı gecesine sahip olabilirsiniz!

Sessiz mi sinema? Bence değil!

Yılbaşı gecesi eğer tombala ve karaoke oynadıktan sonra yine de vaktiniz artacaksa üzülmeyin, kimse bu gece uyumayı düşünmüyor zaten. Enerjinizi yerine getirecek ve yeni yıla beyin jimnastiği yaparak girebileceğiniz bir sessiz sinema oyunu, herkesi fazlasıyla mutlu edecektir.

Selam 2017, uyudun mu?

Kahkahalar, tombalalar, karaokeler, sessiz sinemalar derken, birde bakmışınız ki 2017 gelmiş de uyumuş bile! Öyle hemen pes etmek yok! Gece boyunca en sevdiğiniz dostlarınız ile mükemmel bir eğlence yaşadınız. Şimdi sırada 2017’nin ilk voltasını atmak var! Gecenin bu soğuğunda kim dışarı çıkacak demeyin! Sabaha kadar kurabiye, cips yediniz; güzel bir şehir turu sonrasında bir otel restoranında veya açık olan herhangi bir restoranda güzel bir mercimek çorbası içerek, 2017’nin ilk gecesini sağlıklı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir