Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Youth Projects Group ile Yeni Bilgili Nesiller Yetişecek

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 196 kere okundu.

TPE onaylı ilk gençlik markası olan Youth Projects Group, yeni iş fırsatlarından kültür sanata, eğitimden gönüllü projelerine kadar dağınık olan tüm projeleri bir araya topladı. Bu başarılı atılımı sayesinde markalaşma adına önemli bir adım atmış oldu. İlklere öncülük edecek olan Youth Projects Group projeleriyle gençlerin ufkunu açmayı hedefliyor. Üstelik tüm bunları uzman ve tecrübeli ekibiyle birlikte hiçbir kar amacı gütmeden yapıyor.

Elindeki projelere ileriye dönük bakış açısıyla yaklaşmaları ve başarılı olmalarına insanların övgüyle yaklaştığına şahit oluyoruz ve ileriye doğru emin adımlar attığını görüyoruz. Youth Projects Group, sosyal medya üzerinde şimdiden birçok insan tarafından taktirle karşılanıyor. İleri dönemdeki planlarını kafasında oturtan ancak artan bilgi kirliliğinden dolayı kafası karışan gençlerin rehberi haline gelen Youth Projects Group birçok insan tarafından takdir ve sevgi görüyor.

Youth Projects Group‘un yönetici ve kurucusu Taha Doğanay yaptıkları işlerde kısa zamanda başarılı elde ettiklerini ve bunun etkileyici olduğunu, hedeflerinin ise uzun vadede çok daha iyisi olduğunu ifade etti. Projenin daha da gelişmesini ve büyümesini arzuladıklarını söyleyen Taha Doğanay, çok farklı sektörde yeni işbirlikleri yaratmak istediklerini ve daha fazla gence ulaşmak istediklerini belirtti.

Youth Projects Group bize göre de sadece gençlerimizin değil ülkemizin de geleceğini aydınlattığını görüyoruz. Bilgili nesillerin oluşmasına katkı sağlayan gençlik projeleri ve bilimsel çalışmalar, eğitim ve gönüllü faaliyetlerine destek olan Youth Projects Group‘u tebrik ediyorum.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir