Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Parça Kontör Yükleme Hizmeti Kolaylığı ve Özel Toptan Kontör Sistemi Bayiliği

Kategori: Tavsiyeler | 11 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 81 kere okundu.

Her operatörün belirlemiş olduğu minimum tutar değişkenlik gösterebilmektedir. Bu değişkenlik gösterebilen durumlarda kimi operatör en az 15 kimi operatör en az 16 kontör yükleme seçeneği belirlemiştir. Bu  seçeneklerle ile birlikte bayilerde kendilerine göre bir tutar alabilmektedir. Aldıkları bu tutar komisyon ücreti olarak geçmektedir. Örneğin bakiye yüklemesinde bir lira da bayi kendisine alabilmektedir. Bu durum komisyonlu durumları için geçerli olmaktadır. Yine bakkallarda daha çok kullanılan bir yöntemdir. En iyi sonuç ise Parça Kontör tercihlerini online olarak yapıp toptan kontör servisinden faydalanmak olacaktır.

İnternet Üzerinden Toptan Parça Kontör İşlemleri

Internet üzerinden işlem yapabilmeniz mümkün kılan Parça Kontör firmalarından birisi de www.kontoryollasana.net  adresi olmaktadır. Bu adres üzerinden Toptan Kontör sistemi ile ilgili yapılacak her türlü bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir