Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.366 kere okundu.

12 Nisan 2013 tarihinde yayınlanmaya başlayan Da Vinci’s Demons dizisi, yayınlandığı ilk günden bugüne reyting rekorları kıran ve dünyanın dört bir yanında izlenen bir yapım olarak biliniyor. Dizinin hayranları bugünlerde 3.sezonu büyük bir heyecanla bekliyor, zira yapımcı firma 10 bölüm sürecek olan 3.sezonun yakın bir tarihte yayınlanacağını deklare etti.

FOX ve Starz kanallarında eş zamanlı olarak gösterilen dizi, pilot bölümünden itibaren büyük bir ilgi çekmiş ve reyting kazanmıştı. Ancak dizinin mâliyeti düşünülünce çekimlerinin uzun sürdüğünü söylemek mümkün. 3.sezonun ilk bölümünün Nisan’ın ilk haftasında yayınlanacağı söylendiyse de bu tarih sık sık ileri alındı.

David S. Goyer tarafından yaratılan bu kurgu, Da Vinci’nin fırtınalı gençlik yıllarını anlatıyor. Ünlü bir ressam ve mucit olan Da Vinci’nin bilinmeyen gençlik yıllarına ışık tutan bu dizi, onun hayalperest, âşık ve idealist yönünü ele alıyor. 15 Haziran 2015 tarihinde yapılan bir açıklama dizinin 3. sezonunun 30 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanacağı yönünde oldu.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.