Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.587 kere okundu.

Arthur Conan Doyle’un ölümsüz eseri Sherlock Holmes’un modern zaman uyarlaması olan Sherlock dizisi, bugünlerde dünyada en çok izlenen diziler arasında. Her bölümünün bir film havasında geçtiği bu dizi, sürükleyici kurgusuyla izleyiciyi etkiliyor ve gizemlerin içine atıyor. Ancak dizinin uzun süredir sevenlerinden uzak olduğunu söylemek mümkün. 2014 Ocak ayında 3.sezon finaliyle ara veren dizinin çekimleri bugünlerde devam etse de ne zaman yayınlanacağı hâlâ merak konusu.

Sherlock’un 4.sezon için onay aldığı biliniyor. Yapımcı firma, yüksek reyting getiren ve izleyiciyi ekrana kilitleyen bu diziyi bitirme kararı almış değil. Ancak yüksek mâliyetli bir yapım olduğu için çekimleri diğerlerinden daha uzun sürebiliyor.  Bu yüzden sezonlar arasında diğer dizilerden daha fazla zaman olabiliyor. Ancak yapımcıların yaptığı bazı açıklamalar dizinin yakın bir zamanda yayınlanmaya başlayacağı yönünde. Bazı oyuncuların diziden ayrıldığıyla ilgili söylentiler dolaşmakla birlikte bunların herhangi bir kesinliği yok.

Alınan son haberlere göre Sherlock’un 4. sezonu 2016 Ocak tarihinden itibaren tekrar yayınlamaya başlayacak.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?” için 3 cevap

  1. Yerli Yabancı Diziler dedi ki:

    2016 yılbaşında “Yeniyıl Özel” bölümüyle izleyicisini biraz da olsa oyalayacak dizi… IMDb’de okumuştum. Fragmanı bile yayınlandı…

  2. türkçe dublaj dedi ki:

    Sherlock dizisi çok güzel gizem içeren bir dizi ama 4. sezonun çıkması yerine bonus bölüm çıkması kötü oldu. Bir sene daha yeni bölüm bekleyeceğiz.

  3. 1080p yabancı dizi dedi ki:

    Son olarak 2017de denmesine rağmen hala net bir tarih belirtilmedi. Sabırsız bir şekilde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir