Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Breaking Bad 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.953 kere okundu.

Breaking Bad, IMDB kullanıcıları tarafından en iyi dizi olarak seçildi. IMDB’de 10 üzerinden 10 puana sahip olan dizi, bir kimya öğretmeninin uyuşturucu dünyasıyla tanışmasını anlatıyor. Walter White, yakalandığı ölümcül hastalık sayesinde uyuşturucuya alışır ve kimyasalların karanlık dünyasıyla tanışır.

Geçtiğimiz günlerde 5.sezon finali yayınlanan dizinin uzun süre devam edeceği biliniyor. Ancak sezon finali izleyicilerin aklında ciddi soru işaretleri bıraktı. Öyle ki, Walter White’ın öldüğü ve dizinin beşinci sezonla ekranlara veda edeceği bile söylendi. Bununla birlikte internet üzerinde dizinin yayınlanmaya devam edeceğine dair bazı söylentiler yayıldı ve bunlar izleyiciyi heyecanlandırdı. Ancak ne yazık ki bu söylentiler dizi ekibi tarafından yayınlandı.

Breaking Bad’in televizyonlara veda ettiği şimdilik kesin gibi görünüyor. Ancak söylentilerin devam ettiğini de belirtmek gerekir. Kimi söylentiler yapımcı şirketin diziyi bir filmle sonlandıracağı ve bunun hazırlıklarının yapıldığı yönünde. Sezon finalindeki belirsizliğin de bu iddiaları güçlendirecek nitelikte olduğunu belirtmek gerekir. Breaking Bad hayranları muhtemel bir projeyi heyecanla bekliyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Breaking Bad 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 4 cevap

 1. kalp hastalıkları dedi ki:

  maalesef breaking bad’in yeni sezon bölümleri çekilmeyecek. ama onun yerine alternatif olarak, yine bu dizideki avukat saul’un maceralarını konu alan better call saul isimli dizi mevcut. onu da izleyebilirsiniz.

 2. kahribar son bölüm dedi ki:

  Türk dizileri de yabancı diziler gibi kısa süreli ama mantıklı olsa ne güzel olurdu. Dizileri uzatıyorlar ama mantık çerçevesinden çıkıyorlar. Gürkan Uygun Kehribar dizisini bekliyorum. Bakalım o nasl bir dizi olacak.

 3. Hatay Klima dedi ki:

  Breaking Bad kadar sürükleyici bir dizi izlememiştim şimdiye kadar. Her bölümünü sabırsızlıkla bekleyip takip ediyorum. Ayrıca oyuncuların göstermiş olduğu performans takdire şahayan gerçekten. Ödül almasına şaşmamalı. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Sezon finalini de çok merak ediyorum.

 4. Tarım Video dedi ki:

  Unutulmaz bir sonla bitmişti, geri dönüşünde de bizleri eskisi kadar heyecanlandırır umarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.