Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

En Çok Tercih Edilen Uzun Duvak Modelleri

Kategori: Moda | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 6.011 kere okundu.

Bir gelinliğin olmazsa olmaz parçası duvaklar. Bildiğiniz üzere pek çok duvak modeli var; kısa duvak, kafes duvak, katlı duvak gibi. Fakat biz size bu yazımızda uzun duvak modellerinden ve modellerinden bahsedeceğiz. Uzun duvak arayışında olan gelin adayları bu yazımızı kaçırmasın.

1uzun-sade-taşlı-duvak-modeli

Fotoğrafta gördüğünüz uzun taşlı gelin duvağı bu modeller arasında en zarif olanlardan biri. Sade bir gelinliğe sahipseniz eğer bu taşlarla süslenmiş zarif duvak size çok uygun olacaktır. Taşlarla süslenmiş gelinliklerin üzerinde kullanırken dikkat edilmeli, abartıya kaçabilir.

2-2016-Gelin-Duvağı

Hareketli ve desenli bir gelinliğe sahip olanların tercih edebileceği bu model 2 katlı bir duruşa sahip. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan bu duvak çift katlı oluşu ve kenarından geçen dantel işlemesi ile hareketli bir görüntü sergiliyor.

3yeni-Uzun-Duvak-Modelleri

2016 Yılında en çok tercih edilen bu model uzun duvaklara iyi bir örnek. Çok sade olarak tasarlanmış bu modele yavan kalmaması için uç kısmındaki danteller eklenmiş. Buna rağmen oldukça sade ve naif duran bu duvağı oldukça hareketli gelinliklerinizin üzerinde de kullanabilirsiniz.

4uzun-duvaklı-çok-hoş-gelinlik-modeli

2016 yılında en çok tercih edilen uzun fakat ucundan dantel geçen duvak modellerine çok iyi bir örnek bu model. Uzun ve kuyruklu bir modele sahip gelinliğinizle oldukça uyumlu duracak bu duvağı taşıyabilmek için uzun bir boya sahip olmalısınız. Kısa boylu gelin adaylarının bu kadar uzun duvak modellerini tercih etmemelerini öneriyoruz.

5Dantelli-duvaklar

Klasikler arasında yerini çoktan alan bu duvak 2 katlı ve oldukça hareketlidir. Genellikle balık model gelinliklerle kullanılmasını önerdiğimiz bu duvak modeli klasik tarzda bir duvak arayanlar için özenle seçildi.

Kaynak: En Çok Tercih Edilen Uzun Duvak Modelleri 2018

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“En Çok Tercih Edilen Uzun Duvak Modelleri” için 2 cevap

  1. tasarım ajansı dedi ki:

    Yeni evlenecek olan bayanlar bu tarz duvakları çok tercih ediyorlar

  2. Sohbet dedi ki:

    zevkle inceledim emeginize sağlık. mükemmel bir konu olmuş çok begendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.