Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır?,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 10.326 kere okundu.

Samsung Galaxy S3 Mini telefon kullanıcıları için ekran görüntüsü alma işlemi çok basittir. Ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafları çeşitli sosyal ağlarda kullanabilirsiniz veye arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ekran görüntüsü alabilmek için Samsung Galaxy S3 Mini tuşlarını kullanmanız gerekecek. Ekran görüntüsü almak için orta tuşa ve güç tuşuna aynı anda basmanız gerekmektedir.Bastıktan sonra 1 saniye bekleyin ve görüntü alınmış olacaktır.Ekran görüntüsü alma işlemi tamamladığınızda bu fotoğraflar telefonunuzda otomatik olarak kaydedilecektir.Ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafa telefonunuzun fotoğraflarım aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

s3-mini

Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Alma işlemini başarıyla gerçekleştirdiğinizden emin olmak için telefonunuzdaki dosyalarda bu görselin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer medya klasörlerinizde listelenmiş ise başarıyla ekran görüntünüzü almışsınız demektir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 3 cevap

  1. gaziemir araç kiralama dedi ki:

    Android telefona geçiş yaptıgım zaman çok zorlanmıştım.Hatta kullanamayacagımı düşündüm.Lakin sizingibi bu tarz açıklama yapan emekverenler sayesinde çok basit ve pratik bir şekilde kullanabiliyorum.Teşekkürler

  2. Yavuz Selim dedi ki:

    Samsung telefonları standartlıgından kurtulmazsa degil ekran görüntüsü hiç bişey alamıcaklar benim görüşüm böyle..

  3. Cep müzik indir dedi ki:

    Harika gerçekten oldu boşuna program kullanıyormuşum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.