Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Gimsa Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri – Açılış, Kapanış Saati

2 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Ankara’da yerini alan ve Ankara’nın Batıkent, Fatih, Sincan ve Elvankent ilçelerinde bulunan Gimsa, büyük bir marketler zinciridir. Vatandaşların alışveriş konusunda daima ilk tercihi olan Gimsa, şubelerini daha da genişletmek ve Ankara’da daha fazla büyüyebilmek adına elinden gelenin fazlasını yapıyor. Haliyle vatandaşların ilk tercihi olan Gimsa’nın açılış ve kapanış saatleri de merak ediliyor. Peki bakalım Gimsa, saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor?

Gimsa Çalışma Saatleri

Gimsa Marketler, tüm şubeleriyle beraber haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Sabah saat 10:00’da açılan Gimsa, akşam saat 21:45’te kapanmaktadır.

Gimsa Saat Kaçta Açılıyor?

Haftanın 7 günü hizmet veren Gimsa, her sabah saat 10:00’da açılmaktadır.

Gimsa Saat Kaçta Kapanıyor?

Gimsa akşam saat 21:45’te kapanmaktadır.

Gimsa Hafta Sonu Açık Mı?

Gimsa, sadece hafta içi günlerinde değil hafta sonları da açıktır. Gimsa Marketler zinciri, haftanın 7 günü halka hizmet vermektedir.

Gimsa Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu?

Gimsa, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır ve çalışmamaktadır. Bunun dışında 1 Ocak, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Temmuz, 1 Mayıs ve diğer resmi tatil günlerinde, Gimsa market aynı açılış ve kapanış saatiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara merkezli olarak kurulan ve şubelerini arttırmaya devam eden Gimsa, yukarıdaki bilgilerde yazıldığı gibi hizmet vermektedir. Bilgileri dikkate alarak, şubelere uğrayarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

292 kez okundu.
Yorum Yok :(

Ankagross Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

2 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Altunbilek ailesi tarafından yıllar önce faaliyete sokulan ve günümüzde hala faaliyet içerisinde olan Ankagross Market, Türkiye genelinde bulunan marketler zinciridir. Bünyesinde tüm ürünleri barındıran ve zaman zaman ‘’Çok al az öde’’ adı altında kampanyalar oluşturan Ankagross Marketler, en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Özellikle markete giderek alışveriş yapmak isteyen insanlarımız, kimi zaman marketi kapalı bulabiliyorlar. Bu durumu yaşamamak için de Ankagross Market şubelerinin, saat kaçta kapandığını ve saat kaçta açıldığını bilmemiz gerekiyor. Peki bakalım Ankagross Market şubeleri saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor?

Ankagross Market Çalışma Saatleri

Çayyolu ve Eryaman gibi yerlerde özellikle birçok şubesi bulunan Ankagross Market’in çalışma saatlerine baktığımız zaman, market şubelerinin sabah saat 09:00’da faaliyete başladığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra marketler zincirinin akşam kapanış saati de 21:00 olarak belirlenmiştir. Kısacası Ankagross Market şubeleri, gün içerisinde 12 saat boyunca halka hizmet vermektedir.

Ankagross Sabah Saat Kaçta Açılıyor?

Ankagross Market şubeleri, sabah saat 09:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Ankagross Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

Sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlayan Ankagross Market şubeleri, günde 12 saat hizmet vermektedir. Marketin akşam kapanış saati 21:00 olarak belirlenmiştir.

Ankagross Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu?

Ankagross Market şubeleri, yalnızca hafta içi günleri açık değildir. Marketin şubelerine Cumartesi ve Pazar günleri de aynı saatlerde gidip alışveriş yapabilirsiniz.

Ankagross Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı?

Ankagross Market şubeleri Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayram günlerinde kapalıdır. Bunun yanı sıra 23 Nisan, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde, Ankagross mağazaları açıktır.

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, marketin açılış ve kapanış saatlerine dikkat ederek, şubelere uğrayıp alışverişinizi yapabilirsiniz.

121 kez okundu.
Yorum Yok :(

Bankalarda Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadar?

4 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Bankalar insan yaşamı amacıyla bu derece mühim bir noktaya gelmeden evvelce şahıslar birikimlerini yastık altında saklamaktaydı. Elbette vakit milenyum zamanını göstermeye başlaması itibariyle, insanların güvenini kazanan bankalardaki kiralık kasalar paralar tutulacağı yeni adres olmuş oldu. Aslında bu hususuyla ayrıntılıca bakıldığında paranın evde saklanmaya çalışılması luzmettiğince büyük bir tehlike arz etmektedir. Zira paranız çalınabilir, kaybolabilir, yanabilir vb. felaketlerle karşı karşıya gelirsiniz. İşte bütün şunları önlemenin en tesirli yolu bankalardaki kiralık kasaları kullanmaktır. Bankadan bankaya kasaların kiralık fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Bankalardaki Kiralık Kasa Fiyatları

Bankalardaki kiralık kasalar genellikle bayanlar doğrulusunda daha çok tercih edilmektedir. Genellikle düğün, nişan, sünnet gibi merasimlerin ardından da yüklü miktarda ele geride bıraktığımız para evde saklanmak yerine bankalardaki kasalar kiralanarak saklanmaktadır. Herhangi bir bankadan kasa kiralamayı düşünüyorsanız bu kapsamda karşınıza üç fazlası banka alternatifi ve bu bankalarda da üç değişik boyutta kasa alternatifi çıkacaktır. Kasanın büyüklüğüne ve bulunduğu bankaya göre fiyatlar da 225TL ile 520TL arasında değişkenlik gösterecektir. Her sene fazlası şeyde zam bulunduğu gibi bu kasa fiyatlarında da zam olabilmektedir. Burada anlatılan fiyat ve ücretler 2016 senesinde geçerli olacak ücretlerdir. Kiralanacak kasalar amacıyla ödenecek senelik rakamın haricinde bir de depozito ödemesi yapılması lüzmetmektedir. Ödenen bu depozito sözleşmenin sona ermesiyle birlikte tarafınıza iade edilmektedir.

 • Akbank:
  Depozito tutarı: 200TL,
  Küçük Boy Kasa: 325TL,
  Orta Boy Kasa: 380TL,
  Büyük Boy Kasa: 490TL
 • Denizbank:
  Depozito tutarı: 150TL,
  Küçük Boy Kasa: 275TL,
  Orta Boy Kasa: 325TL,
  Büyük Boy Kasa: 375TL
 • Finansbank:
  Depozito tutarı: 200-300TL arasında değişkenlik göstermekte,
  Küçük Boy Kasa: 300TL,
  Orta Boy Kasa: 350TL,
  Büyük Boy Kasa: 450TL
 • Garanti Bankası:
  Depozito tutarı: Kasa tutarı ne kadarsa o miktarda,
  Küçük Boy Kasa: 350TL,
  Orta Boy Kasa: 390TL,
  Büyük Boy Kasa: 490TL
 • HSBC:
  Depozito tutarı: 400TL,
  Küçük Boy Kasa: 300TL,
  Orta Boy Kasa: 350TL,
  Büyük Boy Kasa: 475TL
 • INGBank:
  Depozito tutarı:75 ile 350TL arasında bir fiyata tekabül etmektedir,
  Küçük Boy Kasa: 225TL,
  Orta Boy Kasa: 275TL,
  Büyük Boy Kasa: 325TL
 • İş Bankası:
  Depozito tutarı:215TL,
  Küçük Boy Kasa: 315TL,
  Orta Boy Kasa: 370TL,
  Büyük Boy Kasa: 520TL
 • Şekerbank:
  Depozito tutarı:150 ile 300TL arasında,
  Küçük Boy Kasa: 250TL,
  Orta Boy Kasa: 300TL,
  Büyük Boy Kasa: 400TL
 • Vakıflar Bankası:
  Depozito tutarı:275TL,
  Küçük Boy Kasa: 275TL,
  Orta Boy Kasa: 350TL,
  Büyük Boy Kasa: 475TL
 • Yapı Kredi Bankası:
  Depozito tutarı:225TL,
  Küçük Boy Kasa: 225TL,
  Orta Boy Kasa: 300TL,
  Büyük Boy Kasa: 400TL
 • Ziraat Bankası:
  Depozito tutarı: Kasa miktarı kadar,
  Küçük Boy Kasa: 250TL,
  Orta Boy Kasa: 325TL,
  Büyük Boy Kasa: 400TL
171 kez okundu.
Yorum Yok :(

Döviz Bürolarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

4 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Tüm döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz döviz büroları, sıklıkla ziyaret ettiğimiz alanlardan biridir. Döviz değerlerinin anlık dalgalanması ile birlikte çeşitli iniş çıkışlar olabiliyor ve bürolardaki param birim değerleri de anlık olarak değişiyor. Tabii ki dövizi olan insanlarımız, bu durumu çok sıkı takip ederek, istedikleri değerleri yakaladıklarında döviz bürolarına giderek işlemlerini halledebiliyorlar. Peki döviz bürolarının çalışma saatleri ve mesai saatleri nasıldır?

Döviz Bürolarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ülke genelindeki tüm döviz büroları, sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Kapanış saatleri ise 18:00 ile 19:00 saatleri arasında değişebiliyor. Bu durum, tamamen döviz bürolarına bakan personeller tarafından değişkenlik gösterse de, kapanma saatleri kesinlikle 19:00’ı geçmiyor.

Döviz büroları, genel olarak Cumartesi günleri hizmet verse de, birçok şube Pazar günleri hizmet vermemektedir. Hizmet veren döviz bürolarına da çok az rastlayabiliyoruz. Ayrıca dini bayramların arefe günlerinde açık olan bürolar, bayramların ilk 2 günü de hizmet vermemektedir.

Döviz büroları resmi tatillerde açık mı sorusuna cevap verecek olursak da, resmi tatil günlerinde döviz bürolarının açık olduğunu ve kesintisiz hizmet sağladığını söyleyebiliriz.

Son olarak belirtelim ki, havalimanı bünyesinde çalışan döviz büroları 24 saat boyunca açık tutulmaktadır. Lakin burada yapacağınız işlemlerden ek ücret talep edilebiliyor. Ayrıca döviz bürolarında öğle tatili yoktur ve bürolar hizmet saatleri içerisinde kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

7.501 kez okundu.
1 Yorum Yapıldı

BİM Maaşları, Çalışma Şartları ve İş Başvurusu

5 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Ülkemizde son zamanlarda şubelerini genişleten ve piyasaya en uygun fiyattan ürünlerini satan BİM, büyük bir market zinciri haline geldi. Perakende zinciri olan BİM, yeni şubelerini açmasıyla beraber hem part time, hem de normal personel arayışı içerisine girdi. Peki Bim firması, personellerine ne gibi şartlar sağlıyor ve ne kadar maaş ödüyor?

 

BİM Çalışma Şartları

BİM firmasında günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde verilecek olan çay ve yemek molaları bu sürece dahil edilirken, personele haftada bir gün izin hakkı tanınmaktadır. Ayrıca 1 yıllık çalışma süresini dolduran tüm personeller, 14+2 gün yıllık izin haklarını talep edebilirler. Son olarak belirtelim ki, mağazada resmi tatiller dışında fazla çalışırsanız herhangi bir mesai ödemesi alamazsınız. Fakat mağaza yoğunluğundan dolayı fazla çalışmanız gerekirse de, firma mutlaka size denkleştirme yapacaktır.

BİM Maaşları

BİM firmasının çalışma şartlarıyla maaşlarını denkleştirdiğimiz zaman, maaşların gerçekten de çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Mağazada çalışan Mağaza Sorumlusu 2.250 – 2.750 TL arasında maaş almaktadır. Mağaza Sorumlusu Yardımcıları ise 2.000 – 2.500 TL arasında maaş alırken, normal personeller ise 1.700 – 1.900 TL arasında maaş almaktadır.

BİM İş Başvurusu

BİM firmasına iş başvurusunda bulunmak için, size yakın bir şubeye giderek mağaza sorumlusu ile konuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş ilanlarına bakabilir, diğer kariyer sitelerine de göz gezdirebilirsiniz.

257 kez okundu.
Yorum Yok :(
Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234...Son »