Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Eşe ve Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Kategori: Aşk ve İlişkiler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.364 kere okundu.

Hepimiz hayatımızda birilerine mutlaka hediye almışızdır. Alınan hediyenin alınan kişiye göre çok dikkat edilerek seçilmiş olması, karşı tarafla olan bağınızın ne derecede olduğuna karar verip sonrasında ince eleyip sık dokuyarak bir hediye seçmeniz aranızdaki bağı kuvvetlendirmede etkili olacaktır. Eşinize veya eşiniz olmaya aday olan sevgilinize hediye alırken öncelikle onun söylediklerinden ne tür bir hediye mesajı verdiğini çıkarmaya çalışın.  Eğer bunu yapamıyorsanız, yahut mesaj vermiyorsa karşı taraf; onu bir akşam yemeğine götürebilir, güzel bir mekana oturmaya gidebilirsiniz. Karşı taraf, eşiniz veya sevgiliniz çalışmakta ise onu günlük işin kazandırdığı tempodan, stresten kurtulmasını sağlayacak bir mekanda aktivite ile stres atmasına katkı sunabilirsiniz.

Yani bir güzellik merkezine yada eğlenceli vakit getirebileceği bir kursa gitmesini sağlayabilir, bu tarz farklı bir hediye sunabilirsiniz. Son olarak sunulabilecek, eşe veya sevgiliye alınabilecek, maksimum seviyede olumlu tepki alabileceğiniz bir hediye ise hediyeyi kendinizin hazırlamasıdır. Mesela ikinizin fotoğraflarından oluşan bir albüm yada güzel bir fotoğrafınızı çerçeveleyerek, karşı tarafa hediye ederek tam anlamıyla maneviyat dolu bir hediyeleşmeyi sağlayabilirsiniz. Eşe veya sevgiliye sunulabilecek daha pek çok hediye vardır tabii ama sevgilinizin karakterine ve ilgisi doğrultusunda hediye seçimi yapmanız daha doğru ve verimli, güzel bir sonuç doğurur. Hediye seçiminde tabii çevrenizdeki insanlardan destek almanızda yararınıza olacaktır, bunu da unutmadan hareket etmeye dikkat edin.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Eşe ve Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Hediyeler” için 4 cevap

 1. Sorubak dedi ki:

  Yani hediye çeşitleri vardır. Mesala ucuz hediye, eşantiyon hediye, almak için alınmış hediye.
  Bence burada en önemlisi içinden gelen, gerçekten birini mutlu etmek için aldığın hediyedir.

 2. bankamarka dedi ki:

  çok güzel bi makale olmuş elinize sağlık.

 3. sağlık dedi ki:

  Bence hediyeyi hediye yapan fiyatı değil alan kişidir hiç sevmediğiniz birinden pahalı bir hediye almak yerine sevdiğiniz birinden ucuz birşey almak daha mutluluk vericidir.

 4. izmirrentacar dedi ki:

  hala seçim yapmakta zorlanıyorum malesef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir