Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Homeland 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.191 kere okundu.

Homeland, birçok diziden farklı bir kurguya sahip, yenilikçi bir yapım olarak biliniyor. Yayınlanmaya başladığı ilk günden bugüne kadar sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Homeland, ABD’nin en sevilen dizileri arasında yer almakla birlikte dünyanın dört bir yanında takip ediliyor. Politik bir CIA draması olan Homeland’in yönetmenliği, Dexter dizisini de yöneten Michael Custa tarafından üstlenilmekte. Dizinin hem kurgusal açıdan hem de oyunculuk performansları açısından beğeni topladığını söylemek gerekir.

Homeland’in hayranları 5.sezonu büyük bir heyecanla bekliyor. Dizinin 4.sezonu “Long Time Coming” isimli bölümle sonlandırılmıştı. ShowTime kanalında yayınlanan iddialı yapımlar arasında yer alan Homeland, en iyi politik diziler arasında kabul ediliyor. Çekimlerinin bugünlerde devam ettiği bilinmekle birlikte 5.sezonunda neler olacağı da merakla ve heyecanla bekleniyor.

Dizinin başrolünde Emmy ve Golden Globe ödüllerini kazanmış oyuncu Claire Danes bulunmakta. 5.sezonun yayın tarihi ise 2015 Ekim olarak işaret ediliyor.Dizinin fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanacağı ve 5.sezonda kurguda sürpriz bir değişme gerçekleşeceği de söylenenler arasında.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Homeland 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 2 cevap

  1. anaokulu kitaplık dedi ki:

    Çok Heyecanla Bekliyorum Çıksada Diye sağolun sayenizde bilgi edindik

  2. Güncel Blog dedi ki:

    Homeland dizisi Türkiye’ye de uyarlanıyor. Dizinin adı 46 olacak ve başrolde nam-ı diyar Behzat Ç. yani Erdal Beşikçioğlu yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir