Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Under The Dome 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 4.633 kere okundu.

Under The Dome, sıra dışı kurgusuyla dikkat çeken dizilerden biri. CBS kanalı tarafından yayınlanan Amerikan bilim kurgu dizisi, gizemli bir kubbenin bir kasabadaki insanları içerisine hapsetmesini ve bu kubbenin içinde geçen olayları konu alıyor. Under The Dome’un önceki iki sezonu oldukça rağbet gördü ve gerek ABD’de gerekse dünyanın dört bir yanında izlenme rekorları kırdı. Dizinin 3.sezonunun ne zaman yayınlanacağı da büyük bir merak konusu oldu

Amerika Birleşik Devletleri’nde Perşembe günleri yayınlanan dizinin 3. sezonunun yayın tarihiyle ilgili bazı açıklamalar 20 Mart 2015 tarihinde yapılmıştı. CBS kanalı dizinin 25 Haziran 2015 tarihinde yayınlanacağını açıkladı. Yayın tarihi daha önce 2 Temmuz olarak açıklanmışken çekimlerin daha kısa sürede bitmesi üzerine 1 hafta geriye alınarak 25 Haziran tarihine çekildi.

Dizinin 3. sezonu büyük bir heyecanla devam ediyor. 2. sezonun final bölümünde kubbeden çıkış yolu bulunmuştu ancak bunun güvenliği tartışmalı bir durumdaydı. Bununla ilgili birçok cevabı dizinin 3. sezonunda bulmak mümkün olacak.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Under The Dome 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 3 cevap

  1. Sinan Teker dedi ki:

    Başlasada izlesek artık 🙂

  2. Anaokulu Portmantoları dedi ki:

    Bende merakla bekliyorum bakalım ne zaman başlıyacak

  3. Fullindirlab. dedi ki:

    Under the Dome izlemeye başladım. 2.sezonda bayağı bir sıkılmıştım, konu başka yerlere saptı, oyuncuların bazıları çıktı ya da öldü. Bıraktım yani diziyi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.