Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Black Panther Ne Zaman Vizyona Girecek?

5 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Dünyanın en çok takip edilen çizgi romanları Marvel tarafından oluşturulmaktadır. Bu çizgi romanlar arasında bulunan Black Panther dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Bu anlamda sevenleri tarafından gelen yoğun istek üzerine artık beyaz perdede yerini alacak. Muhteşem görsel ve grafiklere sahip olması beklenen film şimdiden birçok sinema sever tarafından merakla beklenmektedir.

Black Panther Filmi ile Bizleri Neler Bekliyor?

Black Panther çizgi roman serisinden konusu alınmış olan bu filmde T’Challa adındaki bir kralın oğlunun hayatı beyaz perdeye yansıtılacak. T’Challa’nın yaşamakta olduğu krallık geçimini tamamen madencilik ile sağlamaktadır. Dönemin kralı olan T’Chaka, madenciler tarafından çıkarılan vibranyum madenini ele geçirmek adına Ulysses Klaw tarafından suikaste uğrar ve hayatını kaybeder. İşte bu durumda krallık T’Challa’ya kalmıştır.

Babasının öldürülmesinden sonra tek düşüncesi intikam almak olan T’Challa, bu anlamda iki durumu da idare etmek için bir takım özel gruplara katılmakta ve fiziksel yeteneklerini geliştirmektedir. Panterler olarak isimlendirilen bu grup kapsamında T’Challa kısa sürede birçok yetenek kazanır ve Kara Panter olarak ün yapar.

Babasının intikamını almak için hazır olan Kara Panter, bu süreçte Kaptan Amerika ve Fantastik Dörtlü gibi süper kahramanlar ile işbirliği yapmaktadır. Bakalım babasının intikamını almak için çıktığı bu yolculukta T’Challa neler ile karşılaşacak.

Black Panther Vizyona Giriş Tarihi

Black Panther filminin ne zaman vizyona gireceği konusunda meraklar bir hayli fazla olmaktadır. Sabırsızlık ile beklenen Black Panther filminin ilk olarak Hollanda’da vizyona gireceği yönünde kesin olmayan duyumlar yer almaktadır. Fakat vizyona girme tarihi ile ilgili en kesin bilgi 18 Şubat 2018 tarihinde Brezilya’da sinema severler ile buluşacağı olmaktadır.

1.602 kez okundu.
4 Yorum Yapıldı

The Flash 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

5 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Efsane bir çizgi roman olarak tarihe geçen The Flash’ın maceralarının ekranlara döküldüğü bu muhteşem dizi dünya genelinde büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Her bölümünde sevenlerini ekranlara kilitleyen The Flash muhteşem bir tempoda geçen üçüncü sezonu geride bıraktı. Yapmış olduğu sezon finali ile izleyicilerini de arkasına meraklı bir şekilde bırakmayı başardı. Durum böyle olunca izleyenleri tarafından The Flash dizisinin yeni sezonunun ne zaman geleceği merakla beklenmektedir.

The Flash Dizisinde Neler Yaşandı?

İzleyenlerine ilk sezonunda itibaren çizgi roman havasını ekranlarda yaşatan bu muhteşem dizi kahramanımızın annesi ölmesinden sonra serüvene başlamıştır. Annesinin ölümünü araştırmak isteyen karakterimiz bir türlü bunu başaramadı. Yine ikinci sezonda babasını kaybederek aynı şekilde bazı nedenlerden ötürü babasının da ölümünü araştıramadı.

Her sezonda başına birçok olay gelen ve kalkıştığı işlerde başarılı olamayan Flash bu kapsamda anne ve babasının ölümlerini araştıramamıştır. Daha sonra üçüncü sezonda da işlerinde birçok aksama ile karşılaşmıştır. Biraz monotona yakın bir aksiyonu izleyicilerine aktaran dizi üçüncü sezon finali ile izleyicilerini adeta mesh etmiştir.

Bu denli yavaş bir tempo ile giden dizinin bir anda tempoyu pik noktasına çıkarılması ile izleyicilerinin hepsi irkildi. İşte bu yüzden dördüncü sezon büyük bir kitle tarafından merakla beklenmektedir. Aynı şekilde yeni sezonda bu başarılı temponun ilerletilebileceği merak konusu olmaktadır.

The Flash Dizisi Dördüncü Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Yayına girdiği ilk tarihten bugüne kadar her sezonu ekim ayında başlamış olan dizinin dördüncü sezonunu yine bu yılın ekim ayında yayınlayacağı duyuruldu. Üçüncü sezonda daha ilk bölümden 7 Mart 2017 yılında sezon finali yapacağını duyuran dizi, yeni sezon için başlangıç tarihi olarak Ekim ayının ilk günleri olarak duyuru yapıldı.

1.420 kez okundu.
2 Yorum Yapıldı

Mr. Robot 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

5 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Kurgusu ile ekranlara ilk giriş yaptığından itibaren büyük bir beğeni ile izlenmekte olan Mr. Robot dizisi ikinci sezonunda da izleyenlerini büyük bir merak ile arkasında bıraktı. Konu olarak daha önce hiç içlenmemiş bir senaryo seçilen dizi beklenenden daha fazla izleyici kitlesine sahip oldu.

İlk sezonunda başladığı heyecanlı serüveni izleyicilerini büyük bir şoka uğratarak sonuçlandıran Mr. Robot, bu sayede uzun bir zaman gündemden düşmemişti. Bu durumdan ötürü ikinci sezonunu büyük bir merak ile bekleyen izleyiciler için yine aynı kalitede bir senaryo sunulmaktadır. Özellikle son günlerine yaklaştığımız ikinci sezon halen heyecanlı ve sürprizler ile dolu bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Daha ikinci sezon bitmeden üçüncü sezonun başlayacağı tarih ile ilgili birtakım söylentiler yer almaya başladı.

Mr. Robot Dizisi Üçüncü Sezonda Ne Oldu?

Sorunları olan bir hackerin hayatını anlatmakta olan dizi izleyenlerini adeta şizofreni tanısında birtakım düşüncelere daldırmayı başarmıştır. Bu anlamda ikinci sezon bölümlerinde izleyenleri psikolojik açıdan oldukça kuvvetli etkilemiş olan Mr. Robot, üçüncü sezonda da psikolojilerini yüksek seviyede zorlayacaktır.

Hacker olarak yaşamını sürdüren bir psikopatın hayatında kendini ve yapabileceklerini ispatlamak anlamında neler yaşadığını anlatan bir dizi olarak ekranlarda seyir edilen Mr. Robot aynı zamanda psikolojik bir gerilimi de sevenlerine sunmaktadır. Özellikle her bölümünde senaryosundaki algoritmaların iyi kullanılmasından ötürü izleyicileri derinden etkileyen bir atmosferi onlar ile buluşturmaktadır.

Mr. Robot Üçüncü Sezonu Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde yapılan bazı açıklamalara göre merakla beklenen Mr. Robot dizisinin üçüncü sezonu gelecek ay hani temmuz ayında ekranlarımızda yerini alacak. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da şu an için ortada gezen en güçlü bilgi bu yönde olmaktadır.

1.536 kez okundu.
Yorum Yok :(

Fi Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

5 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

İnternet üzerinden bölümlerini yayınlamakta olan Fi dizisi, Türk filmlerine konusu ile yeni bir boyut getirmesi ile dikkat çekmektedir. İzleyenlerini başladığı ilk bölümden gerek şoka sokarak gerekse rahatlatarak muhteşem bir senaryoyu aktarmaya devam etmektedir.

İlk sezonu ile büyük bir başarıya imza atan Fi, birçok kitleden izleyicileri etkisi altına almıştır. Özellikle sezon sonuna doğru yayınlanan bölümleri ile izleyicilerini büyük bir çıkmaza sokmuştur. Daha sonra muhteşem bir sezon finali ile sevenlerini merak içerisinde geride bırakmıştır.

Fi Dizisinde Birinci Sezonda Neler Yaşandı?

Duru, Can Manay ve Deniz arasında geçen olay örgüsünü aktaran Fi, ilk sezonunda izleyicilerin ilgisini bu olaylar ile çekmeyi başardı. Üçlü arasında fırtınalı geçen bir ilişkiyi aktaran Fi dizisinde birinci sezonda en çok Duru ile Deniz arasında yaşanılanlar konuşuldu. Duru’nun son olarak verdiği Deniz’den hiçbir şey saklamama kararı sezon sonlarına doğru daha ciddi bir hal aldı. Fakat en başından saklanan tüm sırlar bu ikili arasında uçurumların oluşmasına neden oldu.

Can Manay ve Duru arasında geçenleri öğrenen Deniz sessizliğini bozmaya başladı. Bu yüzden Duru ile arasındaki ilişki yavaşça nefrete dönüşmeye başladı. İşte bu durum Can Manay için avantaj sağlamaya başladı. Çünkü Can bu konuda Deniz’e çektiği her rest ile Duru’ya bir kademe daha da yaklaşmayı başardı. Can ve Duru arasında oluşan bu ilişki daha da tehlikeli bir seyir izlemeye başladı.

Fi Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Muhteşem bir sezon finali ile izleyicileri merak içerisinde bırakan dizinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı konusu yine merak edilmekte. Bu durum ile alakalı dizinin Instagram sayfasından yapılan bir açıklama ile Eylül ayında yeni sezonun başlayacağı ipuçları verildi. Resmi bir açıklama olmasa da Fi dizisi ikinci sezon başlangıç tarihi olarak Eylül ayının son günleri gösterilmektedir.

3.723 kez okundu.
2 Yorum Yapıldı

Söz Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

5 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Son yıllarda ülkemizde en çok izlenen dizilerden birisi olma özelliğini gösteren Söz dizisi geniş bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Bu sayede ilk sezonu sonlanmadan ikinci sezonunda ekranlarda yerini almayı başardı.

Genel anlamıyla dizide tek ya da birkaç karakterin yürüttüğü bir başrol oyuncusu yoktur. Hemen hemen ekranlarda beliren kişiler başrol karakteri olmakta ve her bir bölümde bu kişilerin başlarından geçen maceralar aktarılmaktadır.

Söz Dizisinde Neler Yaşandı?

Daha ilk bölümden sunduğu konusunu sezon finaline kadar sürdürmeyi başaran Söz dizisi bu sayede konu kaymasını önlemekte ve izleyicileri ekrana kilitlemede oldukça başarı göstermiştir. Bu sayede son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Dizinin ilk bölümünde İstanbul’da yaşanan büyük bir terör olayı ve ardından yaşananlar yansıtılmıştı. Bu olay sonrasında gelişen zincir kapsamında başlangıçtan sezon finaline kadar yüksek bir tansiyon izleyenlerine sunulmuştur. Her bölüm sonunda muhteşem bir final yaparak gelecek bölümü merakla bekleten Söz dizisi sezon finalini de bu muhteşemlikte yaptı.

Birinci sezonda özel olarak görev yapan askerlerin başlarına gelen ve terör olaylarının boyutunu en iyi şekilde aktarmayı başaran Söz, geçtiğimiz sezondaki başarısını yeni sezonda da gösterebileceği konusunda merak uyandırmaktadır.

Söz Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Birinci sezonunda beklediği başarıyı yakalayarak ikinci sezon çekimlerine de başladığını duyuran Söz dizisi ekibi sevenleri tarafından tekrar ne zaman ekranda görüleceği konusu merak uyandırmaktadır. Kanal sahibi tarafından yapılan açıklamaya göre Söz dizisi yakın bir tarihte ikinci sezonunu da ekranlara taşıyacak. Bu kapsamda kesin olmayan bir duyuma göre 2018 yılının şubat ayı başlarında ikinci sezon ekranlara taşınacak. Bu konu hakkında tam olarak net bir tarih olmasa da 2018 başlarında Söz ekranlara ikinci sezonu ile gelecek gibi duruyor.

1.554 kez okundu.
1 Yorum Yapıldı