Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Teen Wolf 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.386 kere okundu.

Başrollerinde Tyler Posey, Dylan O’Brien, Tylen Hoechlin gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Teen Wolf, son yılların en iyi korku – gerilim dizileri arasında yer alıyor. Bir kurt adam hikâyesi olan dizinin yayınlandığı ilk günden bugüne reyting rekorları kırdığını söylemek mümkün! Teen Wolf’un son iki sezonunun oldukça heyecanlı geçtiğini de belirtmek gerekir. Hikâyeye yön veren bir karakter olan Scott, 3.sezonda alfaya dönüştü. 7,8 puanla IMDB’de en çok puan alan dizler arasında bulunan Teen Wolf, Türkiye’de de oldukça rağbet gördü.

Teen Wolf’un beşinci sezonu Haziran’ın ikinci yarısında yayına girdi. Beşinci sezonun heyecanı devam ettirdiğini ve önceki sezonlar kadar ilgi gördüğünü belirtmek gerek. Her sezon gibi beşinci sezon da on bölümden oluşacak. Ancak sonraki sezonun ne zaman yayınlanacağı da merak konusu! Bir yandan 5.sezon yayınlanırken diğer yandan yeni sezonun çekimleri için hazırlıkların yapıldığı biliniyor. Teen Wolf, sürükleyici hikâyesiyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye ve dünyanın her yerinde reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Teen Wolf 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için bir cevap

  1. Kağan dedi ki:

    En sevdiğim dizilerden birisi teen wolf harika bir dizi herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.