Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Kız Arkadaştan Ayrılmanın Yolları

Kategori: Aşk ve İlişkiler | 3 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 401 kere okundu.

Uzun sürmesi istenilen ve sağlıklı olması istenilen bir ilişkinin şüphesiz olması gereken özelliği iki taraflı istek ve bir emeğin olmasıdır. Ancak maalesef bazı durumlarda bunu sürdürmek, ilişki için gerekli durumları faaliyete sokmam çok zor bir hal alır ve ilişki sürdürülemez bir konuma girer. Karşı tarafla, sevgilinizle artık paylaşmak istemediğiniz şeyler oluyor ve onunla rahat rahat zaman geçiremiyorsanız bu da ilişkinin çıkmaza girdiğinin sinyalleri olarak yorumlanabilir. Bu sebeple artık kız arkadaşınızdan ayrılmanın zamanının geldiğini sizde hissediyorsanız, sonuçlarını bilseniz de bunu gerçekleştirmek durumu bazen zorunluluk olabilmektedir. Sizin ve karşı taraf için de. Öncelikle ayrılmadan önce dikkat etmeniz, aklınızdan çıkarmamanız gereken husus kız arkadaşınızın kırılmaması gerektiğidir. Bu durumu en aza indirerek de kız arkadaşınızı fazla üzmemeye dikkat edin.

Ona, sevgilinize ondan niçin ayrılmak istediğinizin sebebini söyleyin ve bahane aramadan gayet dürüst bir şekilde bunu yapın. ve en önemlisi yüz yüze bunu yapın. kesinlikle SMS veya E-Posta gibi yollarla bunu yapmayın. Bu ayrılma meselesini dile getireceğiniz yeri özenle seçin ve çok kalabalık bir yer olmamasına dikkat edin. Sakin bir mekanda bu konuyu konuşurken kız arkadaşınızın üzerine hatalarını ve tüm eksikliklerini söyleyerek ağırlık yapmayın, dostça bir şekilde ayrılmaya çalışın. Sesinizi yükseltmeden, sinirlenmeden ve karşı tarafa büyük bir hassasiyet göstererek ayrılmak istediğiniz söyleyin ve işi huzur içinde sonlandırmaya çalışın.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Kız Arkadaştan Ayrılmanın Yolları” için 45 cevap

 1. Haber dedi ki:

  Gidene güle güle vur tekmeyi gitsin o vurmadan. Yarım karış boyu ile 3 metre hava atan bayanlardan nefret ediyorum. Aşk falan delikanlı adamı bozar. O kadar

 2. dalış tüpü dedi ki:

  Bi kızla çıkmaya başladım çıkmamın sebebi, eğlenir takılırız diyeydi, fakat başkasına aşık oldum ama kız çok takıntılı, abileride kızla çıktığımı biliyor nasıl ayrılcam bu kızlar yav.

 3. Görkem dedi ki:

  Hayatı kendime zindan etmektense ayrılırım daha iyi. Her erkeğe başka kız, her kıza başka bir erkek illaki bulunur.

 4. Gecce dergi dedi ki:

  Kız arkadaşından ayrılmanın yolları aslında çok var kavga ederek en kolay yollu bu oldugunu düşünüyorum nedeni en ufak şeyden bile ayrılma sebebine birebir kendimden biliyorum örnekte verebilirim açıkcası telefona neden bakmadın, nerdesin, hayır gitmiceksin, kusura bakma beni takmıyorsa bende seni takmam gibi kolay cümlelerle ayrılabilirsiniz.

 5. sanane dedi ki:

  İsmim metin 1.85cmyim 75 kiloum sevgilim beni birakmiior abi seninle evlencem dio anlamiorum bayanlari ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir