Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Penny Dreadful 3. Sezon Çıkacak mı?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.923 kere okundu.

Amerikan televizyonlarının yeni korku – polisiye dizisi Penny Dreadful, yayınlandığı ilk günden bugüne izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Showtime kanalında yayınlanan dizinin yaratıcısı John Logan, “Satellite En İyi Dizi” ödülünü kazanan yapımcılar arasında yer aldı. Dizinin oldukça rağbet gördüğü ve 2. sezon için onay aldığı bilinmekte. Ancak 3. sezonun ne zaman yayınlanmaya başlayacağı uzun süre tartışma konusu oldu.

Penny Dreadful, Viktoryan Dönemi’nde Londra’da geçen bir dizi. Dr. Frankenstein, Dorian Gray, Dracula gibi edebiyatta ve korku sinemasında bilinen karakterleri konu ediniyor. Dizi 8.2 IMDB puanıyla en iyi puanlamaya sahip olan yapımlar arasında yer almayı başardı. İlk sezon, “Grand Guignol” isimli bölümle sonlanmıştı. Dizinin çekimlerinin Nisan sonlarına doğru biteceği ve 2. sezonun 3 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanacağı söylendi.

Penny Dreadful’un söz verilen tarihe yakın bir zamanda yayınlanmaya başlandığı biliniyor. Reytinglerini arttırdığı söylenen bu dizi, internet üzerinden de en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin birkaç sezon devam edeceği ve yıllar boyunca yayınlanma ihtimâli olduğu da söylentiler arasında.

Dizinin 3. sezonunun ise 2016 yılının ortalarında yayınlanacağı söyleniyor. İlerleyen zamanlarda daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Penny Dreadful 3. Sezon Çıkacak mı?” için 2 cevap

  1. yabancı dizi izle dedi ki:

    Çıkmasını bekliyorum diğer diziler pek sarmıyor bakalım beklemedeyim.

  2. Man of Steel – Çelik Adam dedi ki:

    Askerdeyken ilk iki sezonunu bitirdim 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.