Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Doctor Who 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.468 kere okundu.

BBC Yapımı Doktor Who, 2005 yılında yayınlanmaya başladığından beri dünya çapında en çok takip edilen diziler arasına yerleşti. Doctor Who, bilim-kurgu türünde bir dizi ancak konusu itibariyle bugüne kadar televizyonlarda yer alan bütün yapımlardan farklı bir yere sahip. Doktor, yaptığı zaman yolculuklarıyla kötülerle savaşan bir karakterdir. Aynı zamanda eğlenceli bir karakter olan Doktor, bir süre sonra kötülerin korkulu rüyası hâline gelmiştir. Guiness Rekorlar kitabına en başarılı bilim kurgu dizisi olarak giren Doctor Who’nun 2015 sezonunun ne zaman başlayacağı hayranları tarafından merak ediliyor.

Dizinin 8. sezonu, 8 Kasım 2014 tarihindeki “Death in Heaven” isimli bölümle sonlanmıştı. Dizinin 9. sezon onayı aldığı biliniyor ancak yapımcılar tarafından başta net bir tarih verilmediği için ne zaman yayınlanmaya başlayacağı ciddi bir tartışma konusu oldu. Şimdilik işaretler 2015 sonbahar ayını tercih ediyor. Dizinin 2015 Eylül – Kasım ayları arasında yayınlanması mümkün. Ancak çekimler uzarsa 2016 yılının Ocak veya Şubat ayında da yayınlanabileceği söyleniyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Doctor Who 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 2 cevap

  1. iğne oyası dedi ki:

    Doctor Who’nun 2005 de modern ve yeni seriye başlamadan önce 1963’den beri yayınlandığını biliyormuydunuz?

  2. Arzu Sufle dedi ki:

    Maalesef Doctor Who yeni bölümleri izlemek için beklememiz gerekecek. :/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.