Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Söz Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.555 kere okundu.

Son yıllarda ülkemizde en çok izlenen dizilerden birisi olma özelliğini gösteren Söz dizisi geniş bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Bu sayede ilk sezonu sonlanmadan ikinci sezonunda ekranlarda yerini almayı başardı.

Genel anlamıyla dizide tek ya da birkaç karakterin yürüttüğü bir başrol oyuncusu yoktur. Hemen hemen ekranlarda beliren kişiler başrol karakteri olmakta ve her bir bölümde bu kişilerin başlarından geçen maceralar aktarılmaktadır.

Söz Dizisinde Neler Yaşandı?

Daha ilk bölümden sunduğu konusunu sezon finaline kadar sürdürmeyi başaran Söz dizisi bu sayede konu kaymasını önlemekte ve izleyicileri ekrana kilitlemede oldukça başarı göstermiştir. Bu sayede son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Dizinin ilk bölümünde İstanbul’da yaşanan büyük bir terör olayı ve ardından yaşananlar yansıtılmıştı. Bu olay sonrasında gelişen zincir kapsamında başlangıçtan sezon finaline kadar yüksek bir tansiyon izleyenlerine sunulmuştur. Her bölüm sonunda muhteşem bir final yaparak gelecek bölümü merakla bekleten Söz dizisi sezon finalini de bu muhteşemlikte yaptı.

Birinci sezonda özel olarak görev yapan askerlerin başlarına gelen ve terör olaylarının boyutunu en iyi şekilde aktarmayı başaran Söz, geçtiğimiz sezondaki başarısını yeni sezonda da gösterebileceği konusunda merak uyandırmaktadır.

Söz Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Birinci sezonunda beklediği başarıyı yakalayarak ikinci sezon çekimlerine de başladığını duyuran Söz dizisi ekibi sevenleri tarafından tekrar ne zaman ekranda görüleceği konusu merak uyandırmaktadır. Kanal sahibi tarafından yapılan açıklamaya göre Söz dizisi yakın bir tarihte ikinci sezonunu da ekranlara taşıyacak. Bu kapsamda kesin olmayan bir duyuma göre 2018 yılının şubat ayı başlarında ikinci sezon ekranlara taşınacak. Bu konu hakkında tam olarak net bir tarih olmasa da 2018 başlarında Söz ekranlara ikinci sezonu ile gelecek gibi duruyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Söz Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?” için bir cevap

  1. Eren Güngör dedi ki:

    Severek takip ettiğim bir diziydi fakat son bölümlerde sıkmaya başladı. Aynı konuları işliyorlar insanlar farklı bir arayış içinde böyle giderse erken final yakın olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.