Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

The Flash 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.420 kere okundu.

Efsane bir çizgi roman olarak tarihe geçen The Flash’ın maceralarının ekranlara döküldüğü bu muhteşem dizi dünya genelinde büyük bir beğeni ile izlenmektedir. Her bölümünde sevenlerini ekranlara kilitleyen The Flash muhteşem bir tempoda geçen üçüncü sezonu geride bıraktı. Yapmış olduğu sezon finali ile izleyicilerini de arkasına meraklı bir şekilde bırakmayı başardı. Durum böyle olunca izleyenleri tarafından The Flash dizisinin yeni sezonunun ne zaman geleceği merakla beklenmektedir.

The Flash Dizisinde Neler Yaşandı?

İzleyenlerine ilk sezonunda itibaren çizgi roman havasını ekranlarda yaşatan bu muhteşem dizi kahramanımızın annesi ölmesinden sonra serüvene başlamıştır. Annesinin ölümünü araştırmak isteyen karakterimiz bir türlü bunu başaramadı. Yine ikinci sezonda babasını kaybederek aynı şekilde bazı nedenlerden ötürü babasının da ölümünü araştıramadı.

Her sezonda başına birçok olay gelen ve kalkıştığı işlerde başarılı olamayan Flash bu kapsamda anne ve babasının ölümlerini araştıramamıştır. Daha sonra üçüncü sezonda da işlerinde birçok aksama ile karşılaşmıştır. Biraz monotona yakın bir aksiyonu izleyicilerine aktaran dizi üçüncü sezon finali ile izleyicilerini adeta mesh etmiştir.

Bu denli yavaş bir tempo ile giden dizinin bir anda tempoyu pik noktasına çıkarılması ile izleyicilerinin hepsi irkildi. İşte bu yüzden dördüncü sezon büyük bir kitle tarafından merakla beklenmektedir. Aynı şekilde yeni sezonda bu başarılı temponun ilerletilebileceği merak konusu olmaktadır.

The Flash Dizisi Dördüncü Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Yayına girdiği ilk tarihten bugüne kadar her sezonu ekim ayında başlamış olan dizinin dördüncü sezonunu yine bu yılın ekim ayında yayınlayacağı duyuruldu. Üçüncü sezonda daha ilk bölümden 7 Mart 2017 yılında sezon finali yapacağını duyuran dizi, yeni sezon için başlangıç tarihi olarak Ekim ayının ilk günleri olarak duyuru yapıldı.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“The Flash 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 2 cevap

  1. Sting dedi ki:

    Flash her zaman benim için en güçlü süper kahraman olmuştur, neredeyse zamanı durdurarak istediğini yapabilmesi ya da çok hızlı hareket edebilmesi ile karşısında ona dayanabilecek kimsecikleri görmüyorum superman felan vızz gelir.

  2. Enes Olgun dedi ki:

    The Flash çok sevdiğim ve replikleri harika olan bir süper kahraman bence. Süper gücü de benim çocukken hayallerimi süsleyen güç 🙂 Önceki sezonları izlemeye değerdi, eminim bundan sonraki The Flash sezonları da güzel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.