Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Hafta Sonu Neler Yapabilirsiniz?

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 175 kere okundu.

Havaların ısınmasıyla birlikte hafta sonlarını evde geçirme sezonu da kapandı. Bundan böyle her hafta sonunu dolu dolu geçirebileceğiniz bir plan yaparak hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Peki, hafta sonu neler yapılabilir? Sizler için hafta sonu yapılabilecek aktiviteler araştırması yaptık ve sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Seçin, beğenin, uygulayın!

Sinema…

Bugünlerde gösterime gerçekten başarılı yapımlar giriyor. Hafta sonu kaliteli bir film izlemeden olmaz. Dolayısıyla mutlaka gösterimdeki filmlere göz atarak seçtiğiniz bir film için biletinizi alın. Sinema tüm haftanın stresinden kolaylıkla kurtulmanızı sağlar.

Günübirlik tur…

Onlarca farklı rotaya düzenlenen günübirlik turlar da cazip bir seçenek olarak sizi bekliyor. Hafta sonuna gezi programı da sığar mı demeyin. Elbette sığar. Sabahın erken saatlerinde yola çıkılıyor ve akşam saatlerinde evinize dönebiliyorsunuz. Mutlaka tur ve gezi sitelerinin programlarına göz atın. Gayet düşük bir ücret sunan tur programları arasında size çekici gelecek bir seçeneği mutlaka bulursunuz.

Eğlence…

Elbette haftanın stresini atmak için eğlence mekanlarına da ihtiyacınız var. Ancak bu programı yakın arkadaşlarınız ile birlikte yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla eğleneceğinizden emin olun. Hangi eğlence mekanını tercih edeceğiniz konusunda aklınız karışıksa BizPoint internet sitesinden yardım alın. Size en yakın eğence mekanlarını anında sizin için listeliyor. Bu konuya birazdan yine değineceğiz.

Alışveriş…

Evdeki ve gardıroptaki eksikleri artık tamamlamanın zamanı geldi. Hafta sonu keyifli bir alışverişe çıkabilirsiniz. Öncelikle eksiklerin listesini yapın. Bu sayede unutma riskini de ortadan kaldıracaksınız. Mutfak alışverişini de unutmayın.

Biraz da bakım…

Bir de saç ve cilt bakımı harika olur! Yeni haftaya çok daha iyi hissederek başlamanız için mutlaka saç ve cilt bakımı da yaptırın. Bu sayede sağlığınıza yatırım yaparken kendinizi çok daha güzel ve iyi hissedeceksiniz.

Gelelim tüm bu etkinlikler için aradığınız adresleri nasıl bulacağınız sorusuna… Elbette BizPoint internet sitesinden işyeri ve işletme araması yapmanızı öneriyoruz. Bireysel olarak siteye ücretsiz üye olabilirsiniz. Ardından tüm firmalardan size özel fiyat teklifleri alma şansınız olacak. Böylece tüm etkinlikler için daha az ödeme şansını da yakalayacaksınız. Siteye tıklayın ve üye olmanın avantajlarına mutlaka göz atın.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir