Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Htc Desire Eye Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır? | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.378 kere okundu.

Günlük yaşamımızda sürekli sosyal medyada geziniyor ve işimize yarayacak birçok bilgi ile karşılaşıyoruz. Bu bilgi kaynaklarını nasıl kaydedebiliriz? Özellikle bir anda karşımıza çıkan bilgileri kaybetmeden kaydetmek isteriz. Bu durumlarda telefonların özellikleri devreye girmektedir. Ekran görüntüsü alma özelliği, sosyal medyada gezinirken gördüğümüz bir fotoğrafı ya da bir yazıyı fotoğraf biçiminde alma kolaylığı sağlar. Htc  Desire Eye ekran görüntüsü alma işlemini bizlere nasıl sağlıyor onu anlatacağız.

Htc Desire Eye ekran görüntüsü alma işlemini bizlere iki şekilde sunuyor. İlk olarak; güç düğmesi ve ana ekran simgesine dokunarak görüntü alabiliyorsunuz.  Bazı uygulamalarda ana ekran simgesi görünmeyebilir. Bu durumlarda güç düğmesi ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

htc-desire-eye-screenshot

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Htc Desire Eye Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 3 cevap

  1. denizli oto kiralama dedi ki:

    teşekkürler sonunda sayenizde yapabildim

  2. Ekran Kartı Rehberi dedi ki:

    Ben bunu yapmakta zorlanıyorum. Acaba bir tek benmi yapamıyorum? Dokunmatik panel biraz sıkıntılı ve bu ekran görüntüsü kısmında tam çalışmıyor. Bazen çalışıyor ve bazende hiç tepki vermiyor. Ekran görüntüsü için kendi kombinasyonumu yapamıyor muyum acaba?

  3. Telefonun İmei Değiştirme dedi ki:

    Htc telefon şimdiye kadar gördüğüm en kral telefonlardan birisi. Samsung falan halt yemiş htc nin yanında. Samsung alıp servislerde sürüneceğinize htc alın sarayda kral gibi yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir