Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

El Yapımı Sevgililer Günü Masası Süsleri

Kategori: Aşk ve İlişkiler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.683 kere okundu.

Sevgililer günü bildiğiniz üzere birbirine aşk ile bağlı olan çiftlerin kutladığı son derece özel bir gündür. Bu günü kutlamak için, sevgilinizle illa restorana yemek yemeye gitme zorunluluğunuz yok. Yine aynı romantizmi ve güzel bir geleceği evinizde birlikte yaşamanız da mümkündür. Hem daha ucuz hemde daha romantik bir geceyi yaşamanız böylelikle mümkün hale gelir. Ev yapımı sevgililer günü masa süsleri ile doğru atmosferi yakalamanız gayet mümkün olacaktır. Sevgililer gününde ilk olarak çiçek almak gerektiğini unutmamak gerek. Kırmızı güller bu günün vazgeçilmezleri arasındadır. Tabi kırmızı gül dışında sevgiliniz sevdiği renkte çiçekler, sevdiği çiçeklerle de güzel bir sevgililer günü kağıdına sarıp bir kalbin içine koyabilirsiniz.

sevgiliye-romantik-el-yapimi-hediyeler-11

Bu günün elbette ki bir diğer en önemli simgesi sayılabilecek şey ise kalptir. Kırtasiyeden doku kağıtları alıp farklı renkler ve boyutlarda kalpler çizerek bu kalpleri sonrasında kesip masaya bırakacağınız çiçeğinizin altına yerleştirin. Sevgililer günü masasının olamazsa olmaz bir diğer unsuru, kırmızı, beyaz ve pembe renklerinde ki kurdeleleri herhangi bir şey ile bağlayarak güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ayrıca danteller ile de sevgililer günü masanızı süsleyebilir ve mum, kadeh gibi aksesuarları da üzerlerine koyabilirsiniz. Mum gibi önemli aksesuarları kullanmanız masanıza romantizmi büyük ölçüde katacak, güzel bir masanın en önemli etkeni olduğunu size gösterecektir. Sevgililer günü masasını kendi emeğinizle hazırlamanız, sevgilinizin de çok beğenisini çekecektir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“El Yapımı Sevgililer Günü Masası Süsleri” için 3 cevap

  1. Sinop Haberleri dedi ki:

    gerçekten çok güzel. sadece sevgililer gününde değil bütün özel gunlerde yapılabilir. yılbaşında yapmayı düşünüyorum

  2. Son dakika haberleri dedi ki:

    ince ruhlu kişiler için sevgililerini özel hisettirecek değerli çalışmalar yapılabilir böyle

  3. Ankara Temizlik Şirketleri dedi ki:

    Güzel bir sürpriz olur değişik ve ilginç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.