Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Bayanların Çok Tercih Ettiği Pijama Modelleri

Kategori: Moda | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 3.100 kere okundu.

İyi ve rahat bir gece uykusu sağlığımız için inanılmaz derecede önemlidir. Bedenimize sağlıklı beslenme ve spor kadar faydalı olan uykuda rahat etmeniz de aynı derecede etken. Biz de size bu yazımızda sizi uykunuzda rahat ettirecek 2016 yılı pijama modellerini derledik. Hem tarz hem de rahatlığı göz önünde bulunduran bu modeller çok hoşunuza gidecek.

1-2016-pijama-modelleri

Fotoğrafta gördüğünüz pijama, bu sene çok moda olan kar tanesi desenine sahip. Rengi ve yumuşak olmasıyla kış aylarına oldukça uygun olan bu pijama dar bir kesime sahip. Alt kısmı tayt şeklinde olan bu pijamayı uyurken çok rahat kullanabilirsiniz ve paçalarının toplanması sorunuyla karşılaşmazsınız. Eğer dar ve sizi saran pijamalardan hoşlanıyorsunuz yumuşacık dokusuyla bu pijama hoşunuza gidecektir.

2E8212_G56_15AU_01_01

Baskılı pijama modelleri her daim kullanmaktan zevk aldığımız, klasik arasında yerini almış modellerdendir. Hepimizin dolaplarında çeşit çeşit bulunan bu pijamalar rahatlığı ve esnek kumaşlarıyla tercih ediliyorlar. Belinin ipli olması nedeniyle sizi rahatlığa alıştıracak bu pijamalar uyku kalitenizi de arttıracak.

3kadin-pijama-modelleri-4

Dar kesimli pijamalar modasına ayak uyduran bu model de çok sevilen modeller arasında yer alıyor. Sadeliği ön planda tutan bu model hem çok trend hem de çok rahat. Alt pijamanın ayak, üst pijamanın ise kol uçlarında bulunan lastik kısımlar pijamanızın uyku sırasında yaptığını hareketler neticesinde sıyrılmasını önleyecek ve sizi rahat ettirecektir.

4hamile-pijama-modelleri-2016

Anne adaylarını da unutmadık. Her geçen gün biraz daha büyüyen karınlarının rahat etmesi için o bölgenin daha geniş tutulduğu bu pijamalar çok hoşunuza gidecek.

Kaynak: http://pelinay.com/bayanlarin-cok-tercih-ettigi-pijama-modelleri

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Bayanların Çok Tercih Ettiği Pijama Modelleri” için 6 cevap

 1. Gurbet Sohbet dedi ki:

  çok cici ve hoş pijamalar. Çok güzle bir konu olmuş emeginize sağlık

 2. paykasa dedi ki:

  Ya seksi kıyafetler, ya da incikli boncuklu kıyafetler 🙂

 3. Kadınlar Duymasın dedi ki:

  Rahat ve görünüm olarak şık pijama modelleriymiş. Oldukça tercih edilebilir, güzel bir konuya temas etmişsiniz çok teşekkürler değerli yazınız için.

 4. tozlu giyim dedi ki:

  Bence en önemli kıyafet pijamalar. çünkü mutluluk iyi bir uykuya bağlı ve iyi bir uyku da pijamaların rahatlığına bağlı 😉 Teşekkürler yazı için

 5. Kestart dedi ki:

  İlgi çekici harika tasarımlar 🙂 Güzel yazınız için teşekkür ediyorum fikirlerimi geliştirdim.

 6. pijama dedi ki:

  Bayanlar kış aylarında giyimi rahat pijama modellerini, yaz aylarında ise baskılı ve desenli pijamaları tercih ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.