Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Bayan İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Kategori: Moda | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.887 kere okundu.

2016 yılının en popüler kıyafetlerinden olan ispanyol paça pantolon modelleri bu yazımızın konusu olacak. İster yüksek bel ister düşük bel olarak tercih edin günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz bu modeller hem sizi olduğunuzdan daha ince gösterecek hem de modaya uygun giyinmiş olacaksınız.

Bol-Paça-Kot-Pantolon-Modelleri-2016-1

İspanyol paça pantolonlar dönem dönem yeniden moda olan moda dünyasının vazgeçilmez parçalarındandır. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz modeller gibi bu tip pantolonlar her renk ve kumaşta tercih edilebilirler. İster jean ister kumaş olsun herkese yakışan bu modelleri spor ya da klasik olarak da kullanabilirsiniz. Paça yapısının tarzına göre tam ispanyol ya da yarı ispanyol paça olarak adlandırılan bu modelleri bacak yapınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

ispanyol_paça_pantolon_2

Fotoğrafta gördüğünüz 1 numaralı model yüksek bel olması nedeniyle dikkat çekiyor. Bu senenin trendleri arasında yer alan yüksek bel ispanyol paça ile pantolon ile birleşince oldukça dikkat çekici olmaktadır. Bu tip yüksek bel ispanyol paça pantolonlarınızı dilerseniz kazaklarla dilerseniz de crop top kısa üstlerle kombinleyebilirsiniz. Kotu kotla kombinlemek de son zamanlarda oldukça moda. İspanyol paça jean pantolonları dilerseniz kot gömleklerle de kombinleyebilirsiniz. Koyu renk ispanyol paça bir jean ile açık renk bir kot gömleği kombinleyebilir spor ve trendy bir hava yaratabilirsiniz.

İspanyol-Paça-Pantolon-Modelleri-2016-3

Daha bol ve dar olarak da tercih edilebilen bu model pantolonların kumaş modelleri de çok sık tercih edilmektedir. Ofis şıklığını yakalamak için kumaş gömleklerle tercih edebileceğiniz ispanyol paça pantolonlar iş hayatınızda hareketinizi kolaylaştıracak ve rahat bir kullanım sunacaktır.

KAYNAK

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Bayan İspanyol Paça Pantolon Modelleri” için bir cevap

  1. bayan pantolon dedi ki:

    2015 modası ispayol yerini yırtık armalı ve boyfriend pantolonlara bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir