Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Mr. Robot 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.537 kere okundu.

Kurgusu ile ekranlara ilk giriş yaptığından itibaren büyük bir beğeni ile izlenmekte olan Mr. Robot dizisi ikinci sezonunda da izleyenlerini büyük bir merak ile arkasında bıraktı. Konu olarak daha önce hiç içlenmemiş bir senaryo seçilen dizi beklenenden daha fazla izleyici kitlesine sahip oldu.

İlk sezonunda başladığı heyecanlı serüveni izleyicilerini büyük bir şoka uğratarak sonuçlandıran Mr. Robot, bu sayede uzun bir zaman gündemden düşmemişti. Bu durumdan ötürü ikinci sezonunu büyük bir merak ile bekleyen izleyiciler için yine aynı kalitede bir senaryo sunulmaktadır. Özellikle son günlerine yaklaştığımız ikinci sezon halen heyecanlı ve sürprizler ile dolu bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Daha ikinci sezon bitmeden üçüncü sezonun başlayacağı tarih ile ilgili birtakım söylentiler yer almaya başladı.

Mr. Robot Dizisi Üçüncü Sezonda Ne Oldu?

Sorunları olan bir hackerin hayatını anlatmakta olan dizi izleyenlerini adeta şizofreni tanısında birtakım düşüncelere daldırmayı başarmıştır. Bu anlamda ikinci sezon bölümlerinde izleyenleri psikolojik açıdan oldukça kuvvetli etkilemiş olan Mr. Robot, üçüncü sezonda da psikolojilerini yüksek seviyede zorlayacaktır.

Hacker olarak yaşamını sürdüren bir psikopatın hayatında kendini ve yapabileceklerini ispatlamak anlamında neler yaşadığını anlatan bir dizi olarak ekranlarda seyir edilen Mr. Robot aynı zamanda psikolojik bir gerilimi de sevenlerine sunmaktadır. Özellikle her bölümünde senaryosundaki algoritmaların iyi kullanılmasından ötürü izleyicileri derinden etkileyen bir atmosferi onlar ile buluşturmaktadır.

Mr. Robot Üçüncü Sezonu Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde yapılan bazı açıklamalara göre merakla beklenen Mr. Robot dizisinin üçüncü sezonu gelecek ay hani temmuz ayında ekranlarımızda yerini alacak. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da şu an için ortada gezen en güçlü bilgi bu yönde olmaktadır.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.