Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

 İran Teknik Direktörü: Dünya kupasında Türkiye’nin olmaması beni şaşırttı

Kategori: Tavsiyeler | 10 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 160 kere okundu.

28 Mayıs’ta A milli futbol takımı ile hazırlık maçında karşılaşacak olan gelecek İran‘ın teknik direktörü Carlos Queiroz, Türkiye’nin 2018 Dünya kupasında yer almamasına şaşırdığını ifade etti.

Manchester United’da Alex Ferguson döneminde yardımcılık yapan, Sporting Lizbon, Real Madrid ve Portekiz Milli Takımı gibi dünya genelinde öneme sahip olan ekiplerin teknik patronluğunu yapmış olan Queiroz, AA muhabirine açıklama yaparak, Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupasında Türkiye’nin olmayacak olmasına şaşırdığını ve 28 Mayıs’ta oynanacak karşılaşmanın oldukça ciddi bir sınav olduğunu ifade etti.

Türk A milli Futbol takımında övgüyle bahseden tecrübeli teknik adam, “Türk milli futbol takımı her zaman için güçlü bir takım oldu. Daha önce de kazandıkları önemli başarılar var. Dünya kupasında olmayacak olmaları beni şaşırttı. Türkiye büyük bir futbol ülkesi ve Dünya kupasında olmayacak olmasına sadece yazık diyebiliyorum.  Oynanacak olan karşılaşma bizim için ciddi bir sınav olacaktır. Güçlü bir takım oldukları için bizim eksiklerimizi tespit etmemize katkı sağlayacaklardır. Türkiye Futbol Federasyonuna şampiyona öncesinde bize bu imkanı verdikleri için de teşekkür ederim.”

Grubumuz adeta bir ölüm grubu “

Ev sahipliğini Rusya’nın yapacağı Dünya Kupasında İran İspanya, Portekiz ve Fas ile beraber B grubunda mücadele edecek.İspanya 2010 yılında düzenlenen Dünya Kupasını kazanmış bir ülke ve bu turnuvada da favori olarak gösteriliyor. Queiroz, “Grubumuz adeta bir ölüm grubu. Çok güçlü rakiplerimiz var ve zor bir grup. İran olarak ilk hedefimiz üst tura çıkabilmek. Bunun içinde elimizden gelenin en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı. Queiroz ayrıca İran’ın bugüne kadar tarihinde 4 defa Dünya Kupasına katıldığını ve hiçbirisinde gruplardan çıkmadığının altını çizdi.

Yaklaşan 2018 Dünya Kupası maçları hakkındaki tüm detayları bilgileri http://www.dunyakupasi2018.info/ ve http://dunyakupasimaclari.net/ siteleri üzerinde bulabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir