Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Dexter 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 4.084 kere okundu.

Amerikan polisiye – drama serisi Dexter, günümüzde en çok rağbet gören yapımlardan biri olarak biliniyor. Dünyanın her yerinden hayranlara sahip olan bu dizi Showtime kanalında yayınlanmakta. Dexter, cinayetler işleyen bir adli tıp doktorunu anlatıyor. Dizi, olay yerlerini incelemekle görevli bir doktor olan Dexter Morgan, adaleti sağlamak için suçluları öldüren ve hiçbir zaman yakalanmayan bir seri kâtilin başından geçen olayları anlatıyor.

Dexter, geçtiğimiz günlerde 8.sezonun son bölümünü yayınladı. Dizinin 7.sezonu için onay alındığında 8.sezon ile ekranlara veda edeceği söylenmişti. Ancak 8.sezon bölümünde bir açık kapı bırakıldığını söylemek mümkün. Çünkü kurgu bu bölümde sona ermiş gibi görülmüyor. 8.9 IMDB puanı ile en iyi diziler arasında gösterilen Dexter, 22 Eylül 2013 tarihinde “Remember The Monsters” bölümüyle final yaptı. Ancak çekimlerin tekrar başladığı ve dizinin 9.sezonunun 2015 sonlarına doğru yayınlanacağı da söylentiler arasında yer alıyor.  Dizinin hayranlarının böyle bir haberi heyecanla beklediklerini söylemek zor değil. Ancak yapımcılardan bu konuda net bir açıklama gelmediğini de belirtmek gerekir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Dexter 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 5 cevap

 1. tjk atyaristuyoları dedi ki:

  Amerikan polisiye film cok güzel on numara film yapmislar

 2. film izle dedi ki:

  Tüm sezonları 2 kez izlediğim en iyilerden.

 3. Full 720p film izle dedi ki:

  Sabırsızlıkla bekliyoruz izlemeyen arkadaşlara tavsiye ediyoruz.

 4. komedi filmleri dedi ki:

  Dexter takip ettiğim tek yabancı film ve yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

 5. fragman dedi ki:

  ah dexter ah..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.