Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Bluetooth kulaklık ile müzik nasıl dinlenir?

Kategori: Nasıl Yapılır? | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 10.311 kere okundu.

Hepimiz farklı şekillerde müzik dinlemeyi severiz. Özellikleri bakımından, etkileyici ve farklı sonuçları alacağımız bu sistemler içinde teknolojik cihazlar da yer alıyor. En doğru şekilde biçimlenen bu sistemler sayesinde, sizler de oldukça özel işlemler yapabilirsiniz. Örneğin; bir bluetooth kulaklık yardımı ile akıllı telefonunuz üzerinden rahatlıkla konuşabilirsiniz. Ancak konu müzik dinlemek olduğunda bazı sorunlar yaşar ya da dinleme işlemi başarılı olmayabilir. Android cihazda bluetooth ile müzik dinlemek mümkün. Bunun için aşağıda ki direktifleri sizler de uygulayabilir, hemen özgürce müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Google Play üzerinden Mono Bluetooth Router uygulamasını indirin. Bu uygulama ücretsiz olarak indirim kullanabileceğiniz, kolay bir ara yüze sahip.

Şimdi cihazınıza bluetooth kulaklığınızı tanıtmanız gerekiyor. Bunun için ayarlar kısmında, bluetooth seçeneğini aktif hale getirin ve cihazlar içinde arama yapın. Aramada elinizde ki marka ve modeli gördüğünde tanımlama yapın.

Şimdi yüklediğiniz Mono Bluetooth Router uygulamasını açın. ON tuşuna basarak çıkabilirsiniz. Şimdi indirdiğiniz ya da farklı uygulamalar ile dinleyeceğiniz her müzik artık bluetooth kulaklığınız yardımı ile kulağınızda olacak. Bu şekilde özgürce müzik dinleyebilir, MP3 ya da diğer aygıtların seslerini duyabilirsiniz.

Kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu tarz uygulamalar ile daha fazla teknolojik cihazı hayatınıza sizler de entegre edebilirsiniz. Bu başarılı uygulamalar sayesinde daha özgür ve farklı bir yaşam tarzını yakalarsınız.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Bluetooth kulaklık ile müzik nasıl dinlenir?” için 7 cevap

 1. instagram video downloader dedi ki:

  evet bu uygulamayı kullandım cidden işe yarıyor

 2. Serkan dedi ki:

  bende bir tane dr.dre nin bluetooth kulaklığı var çok memnunum. verdiği ses kalitesinin yanı sıra telefonu bağlatıp müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kapatması ve görüşme bittiğinde tekrar yavaşça sesi artırması gibi güzel işlevsel özellikleri var tavsiye ederim.

 3. Aykut dedi ki:

  İki kulap kapanmadığı sürece dinlediğim müziğe adapte olamıyorum.Bence Bluetooth kulaklık müzik değilde telefon konuşmaları için kolaylık.Müzik normal kulalklıkta dinlenir 🙂

 4. warlove dedi ki:

  dinlenecek müziğe göre değişir bence bluetooth kulaklık

 5. mobil mp3 indir dedi ki:

  Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz güzel bir kulaklık varmı yüksek ve kaliteli ses olması açısından

 6. agariowun.com dedi ki:

  bu taktikleri uyguladım sayenizde bluetooth kulaklık ile müzik dinliyebiliyorum. teşekkürler

 7. Mesut yardimci dedi ki:

  Geçenlerde Teknosa dan Bluetooth kulaklık satın aldım. Oturma pozisyonunda işlevsel iken, yatış pozisyonunda aynı performansta değil. Yine de en kısa zamanda edinmenin gereken bir kulaklık girişi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir