Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Samsung Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır?,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.568 kere okundu.

Samsung Note serisinde mükemmel bir başarı yakaladı. Gerek satışları gerek de telefonun harika kullanım özellikleri bu başarıda etkili olan faktörlerden oldu. Galaxy Note 5 kullanıcıları hızla artarken telefonun bazı yenilikleri ile bazı alanlarda kullanım zorluğu yaşayanlar da var. Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Alma bu problemlerin hemen başında geliyor.

Galaxy Note 5 telefon modellerinde S-Pen özelliği bulunuyor. S-Pen telefondan çıkarıldığında bildirim çubuğunda bir özellik karşınıza çıkacaktır. Bu özellik yazıları veya ekranı buraya yapıştırmanız içindir.

Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Almak istediğiniz sayfada iken S-Pen’i çıkartmalısınız. Hemen ardından açılan menüye bu ekrandan kopyalamak istediğiniz yeri seçip, yapıştırmalısınız. Menüde “Daha Fazla Yakala” özelliği ile aldığınız ekran görüntüleri üzerinde oynamalar da yapabilirsiniz. Ardından bu menüdeki sayfanızı “Save ScreenShot” yani Ekran Görüntüsünü Kaydet diyerek telefonlarınız dosya kısmından aldığınız görüntülere ulaşabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Samsung Galaxy Note 5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 3 cevap

  1. Araç Muayene Randevu dedi ki:

    Genelde hepsinde aynı

  2. soğanlık çilingir dedi ki:

    Gerçekten güzel bir paylaşım olmuş iphone içinde ekran görüntüsü nasıl alınır gösterirseniz iyi olur

  3. Film İzle dedi ki:

    Teşekkürler telefonumu yeni yeni tanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.