Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Samsung Galaxy Note 4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır?,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 7.495 kere okundu.

Samsung Galaxy Note 4 telefon kullanıcıları rahatlıkla ekran görüntülerini alabilmektedirler. Aldığınız ekran görüntülerini çeşitli hesaplarda kullanabileceğiniz gibi bir hatıra olarak da saklayabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 4 kullananların sayısı artmaya devam ederken; ekran görüntüsü alma da hızla önem kazanmaktadır. Samsung Galaxy Note 4 ekran görüntüsü almak için ilk yöntem klasik yöntemdir. Bunun için cihazın ana menüsünde bulunan güç düğmesine ve orta tuşa aynı anda basılı tutunuz. Kısa süre bekleyiniz ve click sesi ile ekran görüntüsü alma işlemi tamamlanacaktır.

note-4-ekran-goruntusu-alma

Galaxy Note 4 Ekran Görüntüsü almada diğer bir yöntem ise TouchWiz yöntemidir.Bu yöntem Galaxy S3,S4 ve Note 3’te bulunur.Bu yöntemi kullanmak için telefonunuzdan Hareketler ve El Hareketleri modunu açmanız gerekir. Bu mod açık olduğu zaman sağdan sola doğru el hareketi sayesinde ekran görüntünüz alınmış olacaktır. Ekran görüntüsü aldığınız takdirde bu görüntüler telefonunuzda otomatik olarak kaydedilecektir.Görüntülere telefonunuzdan fotoğraflarım aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

ekran-goruntusu

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Samsung Galaxy Note 4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 5 cevap

 1. Haber Sırası dedi ki:

  Android telefonların hepsinde neden aynı şekilde alındığını bir türlü anlamamışımdır. Ben GM Discovery kullanıyorum, kilit tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basarak ekran görüntüsü alıyorum.

 2. Yabancı Dizi İzle dedi ki:

  Aradığım şey sonunda buldum çok sağolun.

 3. kiralık langırt dedi ki:

  Samsunglarda ekran görüntüsü alma olayı hep aynı sanırım.Note 3 Neo kullanıyorum onda da aynı.Hatta o kadar hassas ki elini soldan sağa yada sağdan sola çektiğinde rahat bir şekilde ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

 4. palyaço bot dedi ki:

  Abi ne zordu benim için ilk başlarda. Sonunda buldum yani. Ama sanırım bu samsungu değiştircem.

 5. Django Dersleri dedi ki:

  Şu tuş kombinasyonları deli ediyor beni. Birkaç tane telefon değiştirdim ve hepsine farklı bir şekilde oluyor. Birde snapchat için ekran görüntüsü almak istiyorum ama bu seferde görüntü kayboluyor yetişemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir